Brad Pitt’in F1 Filminden İlk Fragman

F1 filmi

Ünlü oyuncu Brad Pitt’in başrolünü üstlendiği F1 filminden ilk fragman yayınlandı. F1, tüm zamanların en pahalı filmlerinden biri olacak.

Ünlü oyuncu Brad Pitt son yıllarda daha çok Bir Zamanlar Hollywood ve Babylon gibi filmlerle adından söz ettiriyor olsa da aslında zaman zaman büyük bütçeli gişe filmlerinde de rol alıyor. Nitekim başarılı oyuncu önümüzdeki yıl da büyük bütçeli bir aksiyon filminde sinema severlerin karşısına çıkacak. Söz konusu bu film, 300 milyon dolar gibi inanılmaz bir bütçeyle çekilen F1 filmi olacak. Apple ve Warner Bros. ortaklığında hayata geçirilen film için tanıtım çalışmalarına başlandı ve dün filmden ilk fragman yayınlandı.

f1 4 scaled

Yayınlanan bu ilk fragman, son derece etkileyici yarış sahnelerine sahip bir aksiyon filminin bizi beklediğini gösteriyor. Nitekim yönetmen koltuğunda da Top Gun: Maverick’in yönetmeni olan Joseph Kosinski oturuyor. Kosinski yeni Top Gun filmindeki uçak sahneleriyle övgü toplamıştı. O yüzden şimdi F1 yarışlarını da benzer bir etkileyicilikte perdeye yansıtması sürpriz olmayacaktır.

F1 filminde Brad Pitt, artık yaşlanmış bir F1 pilotuna hayat veriyor. Kariyerini tamamlamadan önce son bir başarı hikayesi yazmak isteyen bu tecrübeli pilot, bu sırada genç takım arkadaşı için de bir mentöre dönüşüyor. Ancak F1’de şampiyon olma arzusu bazen usta ile çırağı da karşı karşıya getirebiliyor. En azından yayınlanan ilk fragman bunu gösteriyor.

iQOO Neo 9s Pro+’ın Özellikleri ve Görselleri Paylaşıldı