Gladiator 2 Fragmanı Yayınlandı

Gladiator 2

Bu yılın en heyecanla beklenen filmlerinden olan Gladiator 2’den ilk fragman yayınlandı. Usta yönetmen Ridley Scott’ın çektiği film 15 Kasım’da vizyona girecek.

Bu yıl sinemaseverlerle buluşacak en heyecan verici filmlerden biri de Gladiator 2 olacak. Gladiator’ın yıllar sonra gelen devam filmi, kasım ayında sinemaseverlerle buluşacak. Son yılların en büyük bütçeli yapımlarından biri olan Gladiator 2 için tanıtım çalışmalarına hız veren Paramount, filmin ilk fragmanını yayınladı. İlk filmin de yönetmeni olan usta yönetmen Ridley Scott’ın yönettiği yeni Gladiator filmi, yayınlanan bu ilk fragmanıyla epey iddialı geldiğini kanıtlıyor.

Gladiator’ün yıllarca sonrasında geçen devam filmi, İmparator Commodus’un yeğeni Lucius’a odaklanıyor. İlk filmin kötü adamı olan İmparator Commodus’un yeğeni Lucius’u ilk filmde bir çocuk olarak görmüştük. Burada ise kendisini gladyatör arenasında dövüşen bir savaşçı olarak görüyoruz. Filmde Lucius’u son dönemin yükselen yıldızlarından Paul Mescal canlandırıyor.

Gladiator 2

Gladiator 2’nin kötü adamını Pedro Pascal (The Last of Us, The Mandalorian) canlandırıyor. Filmin oyuncu kadrosunda usta oyuncu Denzel Washington da yer alıyor. İlk filmdeki rolünü tekrarlayacak tek isimse Lucius’un annesi Lucilia’yı canlandıran Connie Nielsen olacak.

Filmden yayınlanan ilk fragman, gerek gladyatör arenasında gerekse savaş meydanlarında son derece büyük aksiyon sahneleri izleyeceğimizi gösteriyor. Zaten filmin 350 milyon dolara yaklaşan dev bütçesinin sebebi de bu büyük aksiyon sahneleri.

iQOO Neo 9s Pro+’ın Özellikleri ve Görselleri Paylaşıldı