Bitcoin , Kripto Piyasasının Değerini %6 Eritti!

Bitcoin için fiyat artışı

Bitcoin fiyatındaki keskin düşüş kripto piyasasında 661 milyon dolarlık likidasyona yol açtı

 Bitcoin fiyatı 73.090 dolardan 66.717 dolara kadar geriledi ve son 24 saatte 661 milyon dolarlık likidasyon yaklaşık 200.000 yatırımcıyı etkiledi. Bu durum ETF girişlerindeki azalma ile birleşince fiyatların daha da düşebileceği endişelerini artırdı. Sabah saatlerinden itibaren gelen alımlarla toparlanmaya çalışan Bitcoin 68.380 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

Bitcoin gizliliği ve spot güvenliği arttırdı! Fed başkanı btc

Ripple-SEC davasında yeni tedbir takvimleri belirlendi

 Ripple ve SEC arasındaki dava için yeni takvim belirlendi. SEC, açılış dilekçesini 22 Mart’ta, Ripple ise karşı dilekçesini 22 Nisan’da sunacak; SEC’in yanıtı 6 Mayıs’ta gelecek. Bu değişiklikler, Ripple’ın keşif sürecini Şubat ayında uzatma talebi sonrası yapıldı. SEC de, belgeleri gözden geçirme ihtiyacı nedeniyle süre uzatımı istedi ve bu talep kabul edildi. Dava, kripto para düzenlemesi ve uyumu konusunda önemli sonuçlar doğurabilir.

 JPMorgan: Altın ve BTC ETF’lerine ilgi, kripto piyasasını canlandırıyor

 JPMorgan analistlerine göre spot BTC ETF’lere yoğun ilgi varken, altın ETF’lerinde çıkışlar yaşanıyor. Ancak bu durum yatırımcıların altından Bitcoin’e geçtiği anlamına gelmiyor. Analistler, perakende ve kurumsal yatırımcıların piyasadaki ralliyi her iki varlığı da alarak desteklediğini belirtiyor.

Meizu 21x Hakkında İlk Detaylar Gelmeye Başladı