Ana SayfaGenelBitcoin ayı sinyalleri mi veriyor?

Bitcoin ayı sinyalleri mi veriyor?

Kripto para piyasasında olumsuz hava bir türlü dağılmadı. Bazı uzmanlar uyardı. Yoksa Bitcoin ayı sinyalleri mi veriyor? İşte konuya ilişkin detaylar.

Kripto para piyasasında yaşanan olumsuz hava devam ediyor. Yaklaşık olarak 3 hafta önce başlayan düşüş süreci hala bitmiş değil. Çok değil daha geçtiğimiz ay Bitcoin 65 bin dolar seviyesine yaklaşmıştı. Bu çıkışın ardından yaşanan düşüş ise pek çok kişiye büyük oranda zarar ettirdi.

Pek çok kripto varlık yüzde 50’nin üzerinde değer kaybetti. Hatta bazı alt coinlerde değer kaybı yüzde 70’in de üzerine çıktı.

- Reklam -

Genel beklenti bunun sert bir düzeltme olduğu yönündeydi. Fakat geçen süreye rağmen kripto para piyasasındaki durağanlık son bulmadı.

Bitcoin ayı sinyalleri mi veriyor?

Bazı uzmanlar kripto para piyasasında yaşanan bu grafik örgüsünün ayı piyasası sinyallerine işaret olduğunu belirtiyor. Elbette bunun ne derece doğru olduğunu bilmek zor. Sonuç olarak bu konu hakkında yorum yapmak doğru değil.

Elbette şunu da dip not olarak belirtmemiz gerekiyor. Kripto para piyasası riskli bir kulvar. Hele ki şu sıralar riskin bir tık daha yüksek olduğunu söyleyebiliriz.

Her zaman olduğu gibi yine ufak bir anımsatmada bulunalım. Bu ve diğer kripto para içeriklerimiz kesinlikle yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Dolayısıyla yatırımlarınızı kendi görüşleriniz doğrultusunda oluşturmanız çok daha mantıklı olacaktır.

Fakat bu sektörde riskin her zaman olduğunu da unutmayın.

HarmonyOS geliştirici sayısı rekora koşuyor: Beklenmeyen performans

- Reklam -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting