Ana SayfaGenelBitcoin 50.000 dolarda güçlü bir destek oluşturdu

Bitcoin 50.000 dolarda güçlü bir destek oluşturdu

Kripto para denildiğinde akla gelen ilk isim olan Bitcoin, 50.000 dolar seviyesinde önemli bir destek oluşturdu. İşte konu ile ilgili tüm detaylar.

2021 ile birlikte kripto para piyasasına olan ilgi de arttı. Hali hazırda pek çok kişi ya kripto para madenciliği yapıyor ya da kripto para borsalarında al-sat ile vakit geçiriyor.

Şahısların haricinde hükümetlerin de kripto paralara olan bakış açıları değişmiş durumda. Her ne kadar bazı hükümetler kripto paraları engellemek için çalışmalar yürütse de pek çoğu yapıcı söylemlerde bulunuyor. Hatta hali hazırda kendi kripto parasını çıkarmak için uğraşan hükümetlerin de mevcut olduğunu söyleyebiliriz.

Peki gelelim asıl konumuza. Yani Bitcoin’in geleceğine? Geçtiğimiz günlerde 60.000 dolar seviyesinin üzerine çıkarak rekor kıran BTC, önemli bir destek noktasına da kavuştu.

Bitcoin 50.000 dolarda güçlü bir destek oluşturdu

Kripto para uzmanlarının yaptıkları açıklamalara göre BTC, 50.000 dolar seviyesinde güçlü bir desteğe sahip. Bu da BTC’nin çok önemli bir olay yaşanmadan 50.000 doların altına düşmeyeceğini gösteriyor.

Elbette kripto para piyasasında yaşanan dengesizlikleri hesaba kattığımızda bu destek noktalarına çok da aldırış etmememiz gerektiğini söylemeliyiz. Çünkü geçtiğimiz yıl da benzer söylemler ortaya atılmış, fakat BTC sadece 1 gün içerisinde yarı yarıya değer kaybetmişti.

Sonuç olarak bu piyasa ile uğraşmak isteyenlerin tüm riskleri de göz önünde bulundurması gerekiyor. Bu arada dip not olarak belirtelim. Bu yazıdaki hiçbir bilgi yatırım tavsiyesi değildir.

Kimse giriş seviyesi dizüstü bilgisayar istemiyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting