Ana Sayfa Genel Bill Gates kıyamet senaryolarını anlattı: Felaket tahminleri!

Bill Gates kıyamet senaryolarını anlattı: Felaket tahminleri!

Dünyanın en ünlü girişimcileri arasında yer alan Bill Gates kıyamet senaryolarını anlattı. Hadi gelin konuyla alakalı tüm detaylara birlikte bakalım.

Microsoft şirketinin sahibi olan Bill Gates kıyamet senaryolarını teker teker basınla paylaştı. Bugüne kadar yaptığı paylaşımlar nedeniyle defalarca tartışma konusu olan Gates yine olay yarattı. Birçok kişi onunla ilgili komplo teorileri bile üretmişti. Normalde başka birisi olsaydı komplo teorilerinden sonra pek açıklama yapmazdı Ancak o durmadan felaket senaryoları anlatıyor.

Bill Gates tarafından yapılan açıklamalara göre dünyanın ilk büyük kıyamet senaryosu iklim değişikliği olacak. Bu problem nedeniyle her yıl çok fazla insanın öleceğini tahmin ediyor. Üstelik ölümlerin durdurulma ihtimali son derece düşük.

Bill Gates biyoterörizm vurgusu yaptı

Microsoft şirketinin sahibi kıyamet senaryolarına biyoterörizm ile devam etti. Ona göre birileri kitlesel saldırılar için virüs veya diğer biyolojik silahları kullanabilir. Üstelik bu tür silahların üretim aşamasının pek zor olmadığını da ifade etti.

Bill Gates kıyamet senaryolarını
Herhangi bir ülke tarafından yapılacak saldırıda virüsler ekonomik ve sosyal hasarı korkunç boyutlara getirebilir. Şu anda devam eden salgın süreci aslında biyoterörizmin ne boyutlara ulaşabileceğini herkese göstermiş oldu. Gates bu konuda büyük önlemler alınması gerektiğini düşünenler arasında yer alıyor.

Elon Musk ve Bill Gates tartışması elektrikli araçlara sıçradı

Koronavirüs nedeniyle küresel maddi kayıplar ve can kayıpları korkunç seviyelere ulaştı. Mesela hastalığa yakalanan kişi sayısı 105 milyonu aştı ve ölü sayısı da her geçen gün artıyor. Kitlesel saldırılar, salgınlar ve iklim değişikliği bu ve buna benzer kıyamet senaryolarını ortaya çıkaracak gibi görünüyor. Peki sizin gelecek ile ilgili tahminleriniz neler? Yorumlar bölümünden fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting