Bethesda E3 2019 etkinliğinde hangi oyunları tanıttı?

Bethesda E3

Bethesda E3 2019 etkinliğinde birbirinden güzel oyunları ile karşımıza çıktı. Bethesda’nın E3 2019 etkinliğinde tanıttığı tüm oyunları bir araya getirdik.

E3 etkinliğini geride bıraktık. Etkinlik sonrası oyuncuların aklında bir sürü oyun kaldı. Bazı oyunlar ise gözden kaçtı. Misal ben Deathloop gibi bir yapımı gözden kaçırmışım. Bethesda’nın etkinliğinde benim gibi oyunları gözünden kaçıranlar için bugün bomba gibi bir haber ile karşınızdayız.

Xbox Scarlett ile Xbox ve Xbox 360 oyunlarına veda edilecek!

Bethesda E3 2019 etkinliğinde tanıtılan tüm oyunları bir araya getirdik. Bu oyunların çoğu 2019 sonuna doğru çıkacak bazıları ise maalesef ki yeni nesili beklemek adına 2020 yılına sarkacak.

DOOM Eternal

Cehennem, yeryüzüne taşındı ve iblis istilasını durdurabilecek tek bir kişi var. DOOM Slayer, yepyeni akıl almaz yetenekleri ve silahlarıyla, gazabını Cehennem orduları üzerine salmak için geri döndü. Üstelik bunları üzerinde kullanabileceği yeni ve korkunç iblisleri karşısında bulacak. DOOM Eternal’ın, bilindik DOOM nişancı aksiyonuyla zekice kurgulanmış stratejiyi harmanlayan modu BATTLEMODE’la, oyuncular çevrimiçi ortamda arkadaşlarıyla birlikte deşip parçalamaya devam edebilecekler. 22 Kasım’da çıkacak DOOM Eternal’la bu sene ortalığı birbirine kat!

FALLOUT 76

Bethesda Game Studios ekibi, oyunun tamamı için geçerli olan Ücretsiz Deneme Haftası’nın yanı sıra iki dev güncellemenin daha tanıtımını yaptı. 2019 sonbaharında çıkacak olan Wastelanders, oyuna insan NPC’ler ve gerçek seçimlerle gerçek sonuçları olan yepyeni bir görev dizisi ekliyor. 10 – 17 Haziran arasında yapılacak olan Ücretsiz Deneme Haftası kapsamında, oyuncular battle royale türüne Fallout dokunuşları yapan Nuclear Winter’a da küçük bir bakış atabilecekler.
F76 Wastelanders in

GhostWire: Tokyo

Tango Gameworks, GhostWire: Tokyo ile aksiyon-macera türüne el atıyor. Tehlikeli ruhlarla yüzleş ve insanların gizemli bir biçimde ortadan kayboluşunun ardındaki sır perdesini aralarken Tokyo’yu kötülükten arındırmaya çalış.

Deathloop

Arkane Lyon ekibi, yeni tanıtımı yapılan Deathloop ile seni yasa tanımaz Blackreef adasına davet ediyor. Ekibin kendine has tarzını içeren bu birinci şahıs aksiyon oyununda, ada üzerindeki hedeflerini avlarken her duruma istediğin gibi yaklaşma özgürlüğüne sahip olacaksın.

Commander Keen

The Elder Scrolls: Online’ın ardındaki ekip olan ZeniMax Online Studios, son projelerini oyunculara tanıttı! Commander Keen, hem kültleşmiş bir oyunun yeniden doğuşu hem de stüdyonun mobil oyunlardaki ilk denemesi. Dâhi ikizler Billy ve Billie’nin galaksiyi kurtarma serüveninde asteroidleri uçurmaya hazır ol!

Orion

id Software’in Baş Teknoloji Sorumlusu Robert Duffy ve Bethesda Softworks’ün Yayın Direktörü James Altman, BE3 Showcase’te Orion’ı tanıttı. Orion, buluttan yayın yaparken oyun motorunun performansını arttıran bir teknoloji. Orion, oyun yayını sırasında gecikme süresini ve gereken bant genişliğini düşürerek yayınlanan oyunların daha fazla bölgede, daha yüksek bir kalitede ve daha fazla insana ulaşmasını sağlar

TESO: ELSWEYR

Elsweyr çıktı fakat Season of the Dragon, heyecan verici iki yeni DLC olan Scalebreaker ve Dragonhold ile 2019’un kalan bölümünde de devam edecek! Bu yeni maceralar, temizleyebileceğin yeni zindanları ve görevler, karakterler ve elbette ki Ejderhalarla dolu yepyeni bir bölgeyi de beraberinde getiriyor.

RAGE 2

Yeni şeylerden daha güzeli var mıdır? Buna ücretsiz yeni şeyler cevabını verebiliriz. Showcase sırasında RAGE 2, ücretsiz olan yeni araçlardan düşmanlara, hilelerden etkinliklere pek çok şey tanıttı. Ayrıca, bu senenin sonuna doğru çıkacak olan Rise of the Ghosts genişletmesine de az da olsa ışık tutuldu.

Wolfenstein: Youngblood

Kaybolan babaları BJ Blazkowicz’i aramaya çıkan ikiz kızlarından biri olarak Paris’in Nazi işgali altındaki sokaklarına adımını at. Sonra da Cyberpilot ile sanal gerçekliğin içine dal ve Nazi makinelerini sahiplerine karşı kullanan bir Fransız direnişçisi rolüne bürün.

TES: BLADES

Bethesda Game Studios, bu senenin sonuna doğru Blades’in, farklı platformlardaki oyuncularla birlikte oynama ve farklı platformlarda ilerlemeni kaydetme özelliğiyle Nintendo Switch’e çıkacağını duyurdu. Şu an hem indirilebilir hem de oynanabilir durumda olan The Elder Scrolls: Blades yeni bir ejderha görevi serisi, özel mücevher sistemi, tek kişilik yeni arena görevleri ve daha pek çok şeyle, zaten son derece etkileyici olan bu ücretsiz mobil oyuna yine ücretsiz bir güncelleme getiriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir