Beats Powerbeats 4 tanıtıldı! İşte özellikleri!

Powerbeats 4

Apple’ın bünyesinde yer alan Beats, spor odaklı yeni kulaklığı Beats Powerbeats 4 ile karşımıza çıktı. Powerbeats 4 tasarımı ile Pro’yu andırıyor.

Apple, bugün sessiz sedasız bir şekilde yeni kablosuz kulaklığını duyurdu. Bünyesinde yer alan Beats’in altında duyurulan bu kulaklık Powerbeats 4 adını taşıyor. Pro modeli ile neredeyse birebir aynı tasarıma sahip olan bu model, kablolu yapısı ile aslına tam anlamda kablosuz bir deneyim sunmuyor.

İki kulaklık arasındaki bağlantıyı kablo ile sağlayan Powerbeats 4’te Apple H1 çipi yer alıyor. Hem bağlantı hem de şarj konusunda üst düzey bir deneyim sunan Apple H1 sayesinde 15 saate kadar pil ömrü vadediliyor.

Powerbeats 4

Bir önceki modele göre 2 saat daha fazla kullanıma süresi sunan bu model Hey Siri komutunu algılayabiliyor. Yaklaşık olarak Lightning kablo ile 5 dakikalık şarj ile 60 dakika kullanım sunan bu kulaklık 149 dolardan satışa sunulacağını belirtelim.

Apple A14 bomba gibi geliyor! Tam 3.1 GHz! Qualcomm ve Samsung’un gözü yaşlı!

Türkiye’de 1.000 TL seviyesinde olmasını beklediğimiz bu model özellikle spor yapanlara hitap ediyor. Kulak içi yapısı ile AirPods’lardan ayrışan Powerbeats 4’ün nötür bir ses vermediğini ve bass karakterli bir kulaklık olduğunu belirtelim.

iOS 13.4 ne zaman yayınlanacak?

Eğer üst düzey odyofil seviyesinde bir müzik deneyimi yaşamak istiyorsanız Beats’ten uzak durmanızda fayda var. AirPods Pro modelinin kat ve kat daha iyi olduğunu gönül rahatlığı ile söyleyebilirim.