Ana SayfaAppleBeats Powerbeats Pro ne zaman satışa sunulacak?

Beats Powerbeats Pro ne zaman satışa sunulacak?

Yeni kablosuz kulaklık Beats Powerbeats Pro modelinin ne zaman satışa sunulacağı bugün açıklandı. Bakalım Beats Powerbeats Pro neler sunacak?

AirPods ile tamamen kablosuz kulaklık kavramını hayatımıza kazandıran Apple, geçtiğimiz ay karşımıza AirPods 2 ile çıkmıştı. H1 çipinden gücünü alan AirPods 2’den sonra ise yine Apple çatısı altında yer alan Beats firmasının yeni kablosuz kulaklığı tanıtılmıştı. Beats Powerbeats Pro olarak geçen bu model özellikle spor yapanlara hitap ediyordu.

Apple H1 çipine sahip olan bu kulaklık Apple Store’da 1.999 TL’den listelenmişti. Henüz sipariş verilemeyen kulaklığın bugün ne zaman satışa sunulacağı açıklandı. Açıklamalara göre; Beats’in yeni kablosuz kulaklığı 3 Mayıs 2019 tarihinde ön siparişe sunulacak. Muhtemelen kulaklık bu tarihte ülkemizde de satışa sunulacaktır.

Beats Powerbeats Pro özellikleri neler?

Beats’in yeni kablosuz kulaklığı, tere ve suya karşı dayanıklılık sağlayacak güçlendirilmiş bir tasarımla, performans için üretilen bu hafif kulak içi kulaklıkla antrenmanlarınızı bir üst düzeye taşıyabilirsiniz. Kulaklık tam 9 saate kadar dinleme süresi sunuyor.

Kulaklık, saf ses üretimi, daha fazla netlik ve geliştirilmiş dinamik aralık sunan, tamamen yeniden tasarlanmış akustik paketi sayesinde güçlü ve dengeli bir ses sağlar.

Yeni Apple AirPods 2020 yılında geliyor!

Siri’yi sesle aktive etmek için “Hey Siri” diye seslenmeniz yeterli. Gücünü yeni Apple H1 kulaklık çipinden alan Powerbeats Pro, aygıtlarınızla daha hızlı ve daha stabil bir wireless bağlantı kuruyor.

Bu wireless kulak içi kulaklık Class 1 Bluetooth teknolojisi sayesinde daha geniş erişim mesafesi sağlar, kesintileri azaltır ve siz hareket ederken bağlantıyı kaybetmiyor.

Powerbeats Pro

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting