Ana sayfa Apple Apple AirPods'tan Kötü Haber!

Apple AirPods’tan Kötü Haber!

Apple beklentileri boşa çıkardı ve AirPods kablosuz kulakların, kamuoyunun beklentisinin aksine yakın zamanda satışa sunulmayacağını duyurdu.

Apple, Eylül ayında yaptığı açıklamada Ekim sonlarında AirPods kulaklıkların yeni neslinin satışa sunulabileceğini duyurmuştu. Ne var ki Büyük Elma, kendini bir nevi yalanlamayı tercih etti. Teknolojinin Titanı şirket, yeni nesil kulaklıklarının ne zaman satışa sunulacağı ve hangi fiyatla konumlanacağı yönünde, şu an bilgi veremeyeceğini duyurdu.

Eşleşme Sorunları Çözülemiyor!

Bu gecikme, muhtemelen AirPods’un bilinen uyum sorunlarından kaynaklanıyor. Standart kablosuz kulaklıkların aksine, Apple kulaklıklar, Bluetooth sinyali üzerinden sadece Apple cihazlarla eşleşebiliyor. Büyük Elma, yeni ürününün dengeleme ve sesi anında iletme sorunlarını çözmek zorunda. Aksi takdirde, AirPods istenen verimi elde etmeyebilir ve şirketin, bu departmanda zarar etmesine neden olabilir. Teknoloji devinin bir sorunu da, tablet veya telefonların pilinin bitmesi halinde yaşadığı bazı altyapı sorunları… Bu durumda, kablosuz kulaklık eşleşecek başka cihazlar arıyor ve kendi batarya ömrünü asgari seviyeye düşürüyor.

Apple’ın yeni ürünü; Beats’in Solo3 ve Powerbeats 3 modellerine benzer bir mimariye sahip olacak. Kablosuz kulaklıkların başlangıç fiyatının 160 dolar civarında şekillenmesi bekleniyor.

Transformers Last Knight’ın Fragmanı İzlenme Rekorları Kırdı!

 

Barış Terunhttp://www.donanimgunlugu.com
Psikoloji ve İngiliz Dili eğitimi alan ve bilişim sektöründe ciddi bir tecrübeye sahip olan Barış, zamanını teknolojiye, otomobillere ve Donanım Günlüğü'ne ayırıyor.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler