Batman: Arkham Knight Çıkış Tarihi Hakkında Yeni Detaylar

Batman Arkham Knight Çıkış Tarihi Hakkında Yeni Detaylar

Geçtiğimiz aylarda yapılan açıklamayla ertelendiği duyurulan Batman: Arkham Knight’ın çıkış tarihi hakkında yeni detaylar gün yüzüne çıktı.

Rocksteady Studios tarafından geliştirilen ve çizgi roman dünyasının sevilen karakterlerinden Batman’i başarıyla oyun dünyasına taşıyan Arkham serisinin yeni oyunu Batman: Arkham Knight bir süre önce resmi olarak duyurulmuştu. Oyun ilk duyurulduğunda belirtilen çıkış tarihi 2014 yılı sonbaharı olsa da, geçtiğimiz ay yapılan açıklamayla oyunun 2015’e ertelendiği duyurulmuştu. Oyunun tam ne olarak ne zaman piyasaya sürüleceği Rocksteady Studios tarafından açıklanmamış olsa da Batman: Arkham Knight çıkış tarihi hakkında yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor.

Batman_Arkham_Knight_çıkış_tarihi

Bugüne kadar yayınlanan oyunlarıyla kendisine ait bir hayran kitlesi oluşturmayı başaran Arkham serisini sona erdirecek olan Batman: Arkham Knight için Microsoft Store‘da yayınlanan yeni bir ilan, oyunun çıkış tarihi hakkında ilk ipuçlarını verdi. Yayınlanmasından kısa bir süre sonra Microsoft tarafından kaldırılan bu ilanda Xbox One için Batman: Arkham Knight çıkış tarihi görülebiliyordu. Henüz Rocksteady Studios tarafından doğrulanmamış olsa da Microsoft’un sayfasına göre oyun 24 Şubat 2015’te satışa sunulacak.

Dead Space Serisi Yeniden Hayat Bulabilir