Batgirl filmi için şok karar!

batgirl 1

Yaklaşan DC Comics canlı aksiyon filmi Batgirl iptal edildi. The Wrap’dan özel bir haber, Warner Bros.’un 90 milyon dolarlık filmi hurdaya çıkardığını ve filmin iptalini doğruladı.

Batgirl filmi için şok karar! Batgirl, post prodüksiyonunun son aşamalarındaydı ve bu yıl vizyona girecekti. Ama şimdi DC Films rotasını değiştirdi ve filmin ne sinemada ne de HBO Max’ta yayınlamamaya karar verdi. Filmde başrolde Barbara Gordon rolünde Leslie Grace yer alıyordu.

Batgirl

The Wrap’a yapılan açıklamaya göre, Warner Bros.’a göre karar “stratejik bir değişim” ve Grace’in Batgirl olarak gösterdiği performansla hiçbir ilgisi yok. Bir Warner Bros. Pictures Sözcüsü, “Leslie Grace inanılmaz yetenekli bir oyuncu ve bu karar onun performansının bir sonucu değil. Batgirl ve Scoob’un yapımcılarına inanılmaz minnettarız!” dedi. Ancak The New York Post’tan bir haber, Batgirl’ün bir ön gösterimden geçtiğini ve olumsuz bir tepki aldığını iddia ediyor. Film, en iyi kaynaklarından birine göre “geri alınamaz” olarak lanse edildi.

batgirl 1

Batgirl filmi için şok karar!

Warner Bros. ayrıca Scoob’u da rafa kaldırmaya karar verdi! Film Holiday Haunt, Shaggy’nin çocukluğuna değinen 2020’nin CGI odaklı filminin devamı olacaktı. Her iki film de maliyetleri düşürmek amacıyla artık vizyona girmeyecek.

Batgirlun Cikis Tarihi Belli Oldu1

Batgirl, Joss Whedon’ın filmi yazıp yönetmesi için işe alındığı 2017’de henüz tasarı aşamalarındaydı. Proje kısa süre sonra Whedon’un ayrılmasıyla bir tür belirsizlik içine girmişti ve 2019’da senarist olarak Chistina Hodson onun yerini almıştı. Yönetmen ikilisi Adil El Arbi ve Bilall Fallah sonunda gemiye binmiş ​​ve post prodüksiyon başlamıştı.

Renault Clio fiyatı yok artık dedirtiyor