Ana SayfaGenelBasilisk V3 Pro:  Her zamankinden daha fazla teknolojiyi bir araya getiriyor

Basilisk V3 Pro:  Her zamankinden daha fazla teknolojiyi bir araya getiriyor

Razer, performans ve eksiksiz kişiselleştirilebilirlik için tasarlanan yeni nesil özelleştirilebilir kablosuz oyun faresi Basilisk V3 Pro’yu duyurdu.

Razer’ın bugüne kadarki en gelişmiş oyun faresi olan Razer Basilisk V3 Pro ; Razer HyperScroll Tilt Wheel, Razer Optical Mouse Switches Gen-3, 10+1 programlanabilir düğmeler, Razer Focus Pro 30K Optik Sensör, kablosuz şarj imkânı sağlayan Razer Mouse Dock Pro ve Kablosuz Şarj Puck (her ikisi de ayrı satılır) ve daha fazlası ile oyun tutkunları için yeni bir standart belirliyor.

Razer PC Oyun Bölümü Başkanı Chris Mitchell, “Basilisk V3 Pro, tüm özellikleriyle bugüne kadarki en zengin özellikli oyun faremiz” dedi. “Basilisk V3 Pro, oyunculara isteyebilecekleri her özelliği ve her zamankinden daha fazla kişiselleştirme seçeneği ile sunuyor.”

Basilisk V3 Pro

Yeni Seviyede Özelleştirilebilirlik

Razer Chroma RGB ile güçlendirilen Basilisk V3 Pro; Full Underglow 13 Bölgeli Chroma Lighting özelliğine sahip. Oyunculara her bir bölgeyi 16,8 milyondan fazla renk ve sayısız aydınlatma efektinden özelleştirme olanağı verirken, 200’den fazla Chroma-entegre oyundaki dinamik tepki ile daha derin atmosfer deneyimi yaşatıyor.  Ödüllü Razer HyperScroll Tilt Wheel’in kullanımıyla oyuncular, fare tekerleğini ister sınırsız dönüş hızıyla kullanabilir isterse de dokunsal (tactile) moda getirerek silahlar veya beceriler arasında geçiş yapmak için ideal hassas ve tatmin edici geri bildirimle kullanabiliyorlar.

Dünya çapında milyonlarca kişi tarafından tercih edilen farenin imza olmuş tasarımı ve 10+1 Programlanabilir Düğmelere sahip ikonik formu; farklı tutuşları mükemmel bir şekilde desteklerken, çok sayıda kolay erişim düğmesi, son teknoloji ergonomi ve kontrol için sonsuz sayıda komut ve makro kombinasyonuna izin veriyor.

Basilisk V3 Pro

Eşsiz Performans

Sınıfının en iyisi hassasiyet derecesi, yüksek yoğunluklu düşük gecikmeli oyun performansı, geliştirilmiş dayanıklılık ve hız, Basilisk V3 Pro’nun yeni nesil yeteneklerini mükemmel bir şekilde özetleyen özellikleri. %99,8 tam çözünürlük doğruluğu elde eden Focus Pro 30K Optik Sensör; en yüksek oyun seviyelerinde üstün performans için Akıllı İzleme, Hareket Senkronizasyonu ve Asimetrik Kesme gibi AI işlevleriyle donatılmış güçlü bir sensör çözümü suuyor. Basilisk V3 Pro, Smart Tracking özelliğiyle farklı yüzeylere otomatik olarak kalibre olur, böylece hangi yüzeyde kullanılırsa kullanılsın tutarlı bir kalkış mesafesini (lift-off distance) koruyabilir ve oyunculara cam üzerinde bile daha fazla kontrol ve doğruluk sağlıyor.

Ayrıca Basilisk V3 Pro, kesinlikle sıfır çift tıklama sorunu ve geri dönme gecikmesi olmaması için yeni Razer Optik Fare Anahtarı Gen-3’ü destekleyerek, yine daha dokunsal bir his ve daha da uzun bir tıklama ömrü sunuyor. Bu anahtarlar, 90 milyon tıklamaya kadar bir tıklama yaşam döngüsü için derecelendirilmiştir ve önceki anahtar nesline kıyasla dayanıklılığı %25’in üzerinde artırıyor.

Basilisk V3 Pro

Çoklu Cihaz Desteği ile Kablosuz Bağlantı

Razer Basilisk V3 Pro ayrıca 2,4 GHz bağlantı için Razer HyperSpeed Wireless’ı da içeriyor, böylece oyuncular diğer kablosuz teknolojilerden %25 daha hızlı ultra duyarlı bir deneyim yaşayabiliyor. Çoklu cihaz desteği sayesinde oyuncular, hem uyumlu bir kablosuz Razer klavyeyi hem de Basilisk V3 Pro’yu tek bir dongle’a bağlayarak kurulumlarını düzenleyebilir ve bir USB bağlantı noktasını boşa çıkarabiliyor. Bluetooth bağlantısının yanı sıra Tip C bağlantısı da daha fazla çok yönlülük ve sorunsuz cihaz geçişi sağlıyor. Basilisk V3 Pro, Razer’ın piyasaya sürdüğü yeni 4K Hz HyperPolling Kablosuz Dongle ile de uyumlu olup, oyuncuların gerçek 4000 Hz kablosuz yoklama hızıyla (wireless polling rate) mutlak kontrol elde etmelerini sağlıyor.

Apple Car sırları nasıl çalındı? İşte tüm ayrıntılar

Ecevit BIKTIM
Ecevit BIKTIMhttp://www.donanimgunlugu.com
Ecevit BIKTIM, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Müh. ve Marmara Üniversitesi MBA derecelerine sahip. 1997 yılında PCMagazine dergisine donanım editörü olarak çalışmaya başlayan Ecevit BIKTIM, 1999 yılında CHIP dergisinde Test merkezi koordinatörü ve 2006 yılında da PCMagazine ve EGM dergisinde Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yaptı. Çeşitli teknoloji portallarında Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapan Ecevit BIKTIM ardından 2013 yılının Kasım ayında bünyesinde 4 farklı yayın organı (DonanimGunlugu.com, BT Günlüğü Dergisi, BTGunlugu.com ve kisadalga.com) bulunduran Eylül Medya ortağı olarak çalışmalarına devam etmekte.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting