Barbie rüzgârı IMAX’te devam ediyor!

Barbie

Bu yazın en yüksek hasılat yapan filmi Barbie, IMAX’lerde daha önce görülmemiş ek sahnelerle seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. 22 Eylül Cuma günü IMAX salonlarında gösterime girecek olan Barbie, 1 hafta süreyle 7 farklı salonda izlenebilecek.

 2023 yazına damgasını vuran yapım , daha önce görülmemiş ek sahnelerle IMAX’lerde seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. Tüm dünyada pembe çılgınlığı yaratan ve gişede rekorlar kıran filmin hikayesi, 22 Eylül Cuma günü gerçeğe en yakın sinema teknolojisi sunan IMAX salonlarında devam edecek.

Barbie

Varoluşsal krizler yaşayan ve kendini bir anda gerçek dünyada bulan ikonik bebek Barbie’nin macera ve eğlence dolu hikâyesini konu alan film, yönetmeni Greta Gerwig’in sinema tarihinde en yüksek gişe hasılatı elde eden kadın yönetmeni olarak tarihe geçmesini sağladı. 21 Temmuz’da tüm dünyada aynı anda gösterime giren film ayrıca; günlük, haftalık ve hafta sonu gişelerinde de uluslararası anlamda 500 milyon dolara en hızlı ulaşan film oldu.

Oyuncu kadrosuyla da dikkatleri üzerine çeken Margot Robbie ve Ryan Gosling‘in başrollerdeki performanslarına, Kate Makinin, Issa Rae, Hari Nef, Simu Liu, Ncuti Gatwa ve Kingsley Ben-Adir gibi oyuncuların canlandırdığı karakterlerin çeşitli versiyonları eşlik ediyor.

Barbie, üçü İstanbul’da olmak üzere, toplam 7 farklı IMAX salonda bir hafta boyunca izlenebilecek.

SEAT, üretimi sonlandıracak söylentilerine açıklama yaptı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir