Kocamı Kim Öldürür ? 22 Eylül’de sinemalarda

1694415634 PHOTO 2023 09 09 15 24 21 scaled

Romantik komedi türünde yılın iddialı yapımlarından olan “ Kocamı Kim Öldürür ?” seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor.  

Aleyna Solakel, Burak Satıbol, Hayrettin, Korhan Herduran, Necmi Yapıcı gibi usta oyuncularla dolu kadrosuyla dikkatleri çeken romantik komedi “Kocamı Kim Öldürür ?” 22 Eylül’de beyazperdede seyirciyle buluşuyor.

Aşk ve Para arasında kalan bir kadının yaşadığı çaresizliği esprili bir dille aktaran filmin yönetmen koltuğundan Bilal Kalyoncu oturuyor.

Kocamı Kim Öldürür

Yılın iddialı yapımları arasında yer alan filmde; Merve hayatının baharında binbir zorlukla mücadeleye etmeye çalışan bir kızcağızdır. Hangi işe girse ya başarısız olmuş ya da zenginlerin maskarası haline gelmiştir. Bu durumu değiştirmek, zengin bir hayat yaşamak için bir servet evliliği yapan Merve bir gün bir başkasına âşık olacağını bilemez. Merve Aşk ve Para arasında bir tercih yapmak istemez. Yaptığı evlilik sözleşmesi yüzünden de eli kolu bağlanan Merve’nin tek çaresi kalmıştır? Kocasını öldürmek!

Filmin Künyesi:

Tür: Romantik Komedi

Senaryo Bilal Kalyoncu – Koray Yeltekin

Yapımcı&Yönetmen Bilal Kalyoncu

Oyuncular: Aleyna Solaker- Burak Satıbol – Hayrettin – Korhan Herduran – Necmi Yapıcı – Cansu Fırıncı – Kemal Uçar – Deniz Oral – Bihter Delüv – Ece Kazımoğlu – Ecemnur Tansoy – Volkan Cal – Barbaros Dikmen – Züleyha Hamza – Ali Kemal Bakar – Serkan Şengül – Faruk Sofuoğlu – Melek Tanker – Engin Üzülmez

Chery Group’un Ağustos Satışları 170.000 Adeti Aştı!


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir