Ana SayfaGaleriAvengers karakterlerinin ilk filmden son filme kadar olan değişimleri!

Avengers karakterlerinin ilk filmden son filme kadar olan değişimleri!

Avengers karakterlerinin ilk filmden son filme kadar olan değişimleri yılların ne kadar acımasız davrandığını bir kez daha kanıtlamış oldu.

Marvel Sinematik Evreni son 10 yıla damgasını vurmayı başarmıştı. İlk etapta Avengers karakterlerinin bireysel hikayelerini işleyen MCU, daha sonra hepsini tek bir çatı altında toplamış ve sinema severlere nefes kesici saatler yaşatmıştı. The Avengers: End Game ile sona eren seri, tüm Marvel Sinematik Evreni hayranlarının mutlu bir ayrılık yaşamasını sağlamıştı.

Avengers’ın filmlerinde yer alan karakterler yaklaşık olarak 10 yılı devirmişti. Iron Man karakterine hayat veren Robert Downey Jr., MCU’ya katılan en eski üye olarak dikkat çekiyor. 2008 yılında Iron Man karakterine hayat veren Robert Downey Jr., 2019 yılındaki End Game filmi ile bizlere veda etmişti.

GTA 5 ücretsiz oldu! GTA 5 ücretsiz nasıl indirilir?

İlk filmden son filme kadar aradan geçen 11 sene içerisinde Robert Downey Jr.’ın nasıl yaşlandığı bugün yayınlanan karşılaştırmalı fotoğraflar ile ortaya çıktı.

Sadece Iron Man değil diğer karakterlere hayat veren ünlüler de yılların acımasızlığından nasibini almış gibi görünüyor. Biz de sizler için Avengers‘ta oynayan ünlü isimlerin ilk gördüğümüzden son gördüğümüze kadar nasıl yaşlandığını gösteren fotoğrafları bir araya getirdik.

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmayalım ve sizleri karşılaştırmalı fotoğraflar ile baş başa bırakalım.

Avengers 21

Diğer görseller için lütfen sayfa değiştiriniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting