Ana SayfaGenelAvatar 2'den gösterişli bir fragman geldi

Avatar 2’den gösterişli bir fragman geldi

Önümüzdeki ay izleyici ile buluşacak Avatar 2 gösterişli bir fragman daha yayınlandı. Film, tarihin en pahalı yapımlarından biri olacak.

Usta yönetmen James Cameron’ın uzun yıllar üzerinde çalışarak ortaya çıkardığı son harikası Avatar, 2009 yılında vizyona girmiş ve büyük bir başarıya imza atmıştı. 3D’nin yaygın hale gelmesine öncülük eden film, 2.92 milyar dolar hasılat yaparak, tüm zamanların en çok hasılat yapan filmi oldu. Bu yüzden uzun süredir beklenen devam filminden de beklentiler oldukça yüksek.

Bu beklentileri karşılayıp karşılayamayacağı merak konusu olan Avatar 2 için heyecanlı bekleyişimiz sürerken, filmden yeni bir fragman daha yayınlandı. Avatar: The Way of Water adını taşıyan devam filminden yayınlanan bu yeni fragman, izleyicileri yine etkileyici bir görsel şölenin beklediğini gösteriyor.

Avatar 2 hakkında şaşırtan açıklama!

İlk filmde başlayan hikayeyi devam ettirecek olan Avatar: The Way of Water, izleyicileri Pandora gezegenine geri götürecek. Adından da anlaşılacağı üzere bu kez filmin odağı Pandora’nın su dünyası olacak. Yayınlanan bu son fragmandan da göreceğiniz üzere filmde su dünyası önemli bir rol oynuyor.

Avatar: The Way of Water’ın bütçesi tam olarak açıklanmamış olsa da James Cameron’ın yaptığı son açıklama bunun tüm zamanların en pahalı filmlerinden biri, belki de en pahalı olacağını gösteriyor. Çünkü Cameron, filmin kâr etmesi için tüm zamanların en çok hasılat yapan üçüncü ya da dördüncü filmi olması gerektiğini söylüyor. Bu da yeni Avatar filminin kâr etmesi için 2 milyar dolara yakın hasılat yapması gerektiği anlamına geliyor. Başka herhangi bir film için imkansız gibi görünecek bu rakam, söz konusu bir James Cameron filmi olduğunda daha olası duruyor.

Uzun yıllar süren bekleyişin ardından nihayet bu yıl vizyona girecek olan Avatar 2’den yayınlanan fragmanı aşağıda bulabilirsiniz. Film, 16 Aralık 2022’de sinemalarda!

Netflix’in yeni dizisi 1899 çalıntı çıktı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting