Ana SayfaDonanımATIV Smart PC ve PC Pro Hayatınızı Kolaylaştırıyor

ATIV Smart PC ve PC Pro Hayatınızı Kolaylaştırıyor

Dizüstü bilgisayarın gücü ile tablet PC’nin kullanım kolaylığını bir arada sunan 2013 yılının iddalı ürünleri ATIV Smart PC ve PC Pro;  profesyonel, yaratıcı ve eğlenceli ellere sınırsız bir kullanım özgürlüğü sunarken, bu özgürlük marifetli eller konseptiyle hazırlanan illüstrasyon dokunuşlu filmlerle de son kullanıcılarla buluşuyor. 

Ayrılabilir özel klavyesiyle dizüstü bilgisayardan tablet PC’ye kolayca dönüşebilen ve günün her saati rahatlıkla kullanılabilen ATIV Smart PC ve PC Pro’nun kullanımına yönelik hazırlanan, http://www.youtube.com/playlist?list=PLW7M5sBinKYm36T5zclyhk-clfNAaJYux izlenebilen filmlerde de görüldüğü gibi Smart PC’ler sayesinde en yaratıcı sunumlar hazırlanıyor, çizimler yapılıyor, filmler büyük bir zevkle izlenebiliyor.samsung_ativ_smartpc_yaratici eller2

S-Pen ile Gelen Profesyonel ve Eğlenceli Kullanım

ATIV Smart PC Pro ile birlikte sunulan S-Pen kullanıcıların bilgisayarlarını bir not defteri gibi kullanabilmelerini sağlıyor. S-Pen sayesinde ATIV Smart PC kullanıcıları not almanın yanı sıra çizim yapabiliyor, el yazısını dijital hale dönüştürüyor, bir metni fotoğraf ve farklı görsellerle daha da zenginleştiriyor.

S-Pen kullanıcılarına hassas bir kalem kullanmanın rahatlığını sunmakla kalmıyor 1024 farklı seviyeli basınç hassasiyeti ile profesyonel ellerin vazgeçilmezi oluyor.

Samsung’un Yaratıcı Ellere yönelik filmler, profesyonel, yaratıcı ve eğlenen ellere yönelik çalışmalarıyla 7’den 70’e herkese yepyeni fikirler veriyor.

Profesyonel Eller

http://www.youtube.com/watch?v=0kC5dIJcR3Q&list adresi tıklanarak izlenen profesyonel eller filmi Samsung ATIV Smart PC Pro’nun iş dünyasına getirdiği yenilikleri anlatıyor.

Özellikle gününün çoğunu toplantılarla geçiren profesyonellere kullanım kolaylığı sağlayan Samsung ATIV Smart PC Pro,  8 saate kadar kesintisiz kullanım süresiyle ve dayanıklı pil ömrüyle bir dizüstü bilgisayardan çok tablete yakın performans sağlıyor. Bu sayede Profesyonel Eller gün boyu şarj aletini taşıma derdi olmadan günlük toplantılarını takip edebiliyor.

samsung_ativ_smartpcpro_yaratici eller1

Intel Core i5 işlemcili ve 4 GB bellekli ATIV Smart PC Pro’nun 11,6 inçlik dokunmatik ekranını Full HD çözünürlük destekliyor.Tek hareketle takıp çıkarılabilen klavyesiyle bulunulan her yeri ofise dönüştürebilen Samsung Smart PC Pro; Windows 8 işletim sistemi dahilinde bulunan SkyDrive sayesinde tüm içerikleri bulutta depolayabiliyor .

Yaratıcı Eller

http://www.youtube.com/watch?v=kazlynk7t0Y&list linkinden izlenebilen Yaratıcı Eller filmi yaratıcı ruhlara sesleniyor ve Samsung ATIV Smart PC Pro’nun; profesyonel amaçlı kullanım ve multimedya özelliklerinin yanı sıra S-Pen kaleminin sunduğu esnek kullanım ile neler yaratabildiğini gösteriyor. Windows 8 işletim sisteminin yaratıcı uygulamaları ile ATIV Smart PC Pro’nun özelliklerini daha da zenginleştiren ve Yaratıcı Eller’e sınırsız bir kullanım özgürlüğü sunan Samsung, ATIV Smart PC Pro ile yaratıcılığın sınırlarını zorluyor.

Eğlenen Eller

http://www.youtube.com/watch?v=piljA9Yi1dE&list linkinden izleyiciyle buluşan Eğlenen Eller filmi; modern tasarım detaylarına sahip ultra taşınabilir ATIV Smart PC Pro’nun 11,9 mm’lik ince tasarımıyla sağladığı performansı gösteriyor. Cihaz, yüksek çözünürlük değerinin yanısıra panel teknolojisi ve 400 nit parlaklık sunan ekranıyla eğlenen ellerin multimedya keyfini bir üst seviyeye taşıyor.

Yüksek çözünürlüklü film ve videolar, kaliteli grafikleriyle dikkat çeken oyunlar ATIV Smart PC Pro’un parlak ekranında çok iyi görünüyor.

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting