Ana Sayfa Donanım Samsung ATIV Serisini Genişletmeye Devam Ediyor

Samsung ATIV Serisini Genişletmeye Devam Ediyor

Samsung, ATIV markası çatısı altında toplanan ürün yelpazesini, Windows tabanlı PC modelleri ile genişletiyor.

Önceden yalnızca Samsung’un Windows işletim sistemli Smart PC cihazlarının adı olan ATIV, artık Samsung’un Windows işletim sistemli tüm PC’lerini ve diğer cihazlarını tek bir marka çatısı altında topluyor. Samsung ATIV ürün serisi günümüzün değişen tüketim ortamında, tüketicilerin değişen ihtiyaç ve isteklerine uygun olarak, iş hayatını daha sorunsuz, günlük yaşamı da daha rahat hale getirmek için daha zengin bir deneyim sunmaya yönelik olarak tasarlanan birçok Windows işletim sistemli PC modeli sunuyor.

Tüm Cihazlarda Esneklik ve Rahatlık

Samsung bu marka değişiminin yanısıra, tüm Windows işletim sistemli PC’lerinde yer alacak olan SideSync teknolojisini de sunuyor. Bu teknoloji ATIV serisi ürünlerde bu sene içinde sunulacak olan birçok önemli özellikten yalnızca biri. SideSync teknolojisi kullanıcıların PC’lerindeki çalışmalarını, basit ve kolay bir şekilde Android işletim sistemli Samsung akıllı telefonlarında da sürdürmelerine olanak sağlıyor. SideSync teknolojisi sayesinde PC’ler mobil cihazlarla bir bütün oluyor. Bu teknoloji sayesinde cep telefonuna gelen SMS mesajlarına cevap yazarken PC’nin klavyesi kullanılabiliyor; haritalar, fotoğraflar ve multimedya içerikler daha geniş boyutta görüntülenebiliyor ve bu şekilde dosyaları düzenlemek çok daha kolay oluyor; mobil cihazı şarj etmek ya da içindeki verileri yedeklemek için PC kullanılabiliyor ve bu sayede de hem günlük yaşamda hem de iş hayatında daha az kesinti oluyor.Samsung ATIV 9

29 Nisan tarihi itibariyle isimleri değişen ürünler arasında Samsung Dizüstü Bilgisayarları(9 Serisi , 7 Serisi Chronos, 5 Serisi Chronos, 7 Serisi Ultra, 5 Serisi Ultra, 5 Serisi 510, 3 Serisi 370, 3 Serisi 300); Samsung ATIV Smart PC ve Smart PC Pro; ve Samsung All in One PC Serileri (5, 7 ve 3 Serileri) yer alıyor.

 

ATIV Kategori

Eski Model Adı

Yeni Model Adı

Tab

(Tablet)

ATIV Smart PC Pro

ATIV Tab 7

ATIV Smart PC

ATIV Tab 5

One

(Hepsi-Bir arada)

7 Serisi All-In-One PC

ATIV One 7

5 Serisi All-In-One PC

ATIV One 5

3 Serisi 3 All-In-One PC

ATIV One 3

Book

(Dizüstü bilgisayar)

9 Serisi

ATIV Book 9

7 Serisi Chronos

ATIV Book 8

5 Serisi Chronos

ATIV Book 6

7 Serisi Ultra

ATIV Book 7

5 Serisi Ultra

ATIV Book 5

5 Serisi 510

ATIV Book 4

3 Serisi 370

3 Serisi 300

ATIV Book 2

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting