Ana Sayfa Donanım Samsung Yeni Ürünü ATIV One 5 Style'ı Satışa Sunuyor

Samsung Yeni Ürünü ATIV One 5 Style’ı Satışa Sunuyor

Samsung, gün geçtikçe genişleyen ATIV markası çatısı altında bulunan ve geçtiğimiz aylarda Londra’da tanıtımı yapılan yepyeni “All-in-one PC” ATIV One 5 Style’ı Türkiye’de Ağustos ayından itibaren satışa sunuyor.

Windows 8 işletim sistemli One 5 Style, Samsung ATIV serisinin marka vaadini devam ettirerek, mobil telefon ve bilgisayar ortamları arasındaki geçiş ve uzantılarda, kesintisiz ve kusursuz bir “iş – sosyal yaşam” dengesi sağlıyor.

ATIV One 5 Style, GALAXY’nin tasarım estetiğinden esinlenilerek, gerek iş gerekse yaşam mekanlarına şıklık katabilecek bir hepsi–bir-arada masaüstü PC. Full HD (1920×1080) çözünürlüklü dokunmatik ekranı, ATIV One 5 Style’ı fotograf ve video görüntüleme için de ideal bir PC konumuna oturtuyor.Samsung ATIV One 5_01

Samsung ATIV serisinin çıkışından bu yana pazara sunulan ilk hepsi–bir-arada masaüstü PC ürün olan One 5 Style, home-ofisler ve ev ortamları için de minimalist, sofistike ve yalın tasarımı ile modern tarzları tamamlayıcı nitelikte. PC’ler ile Samsung akıllı telefonlar arasındaki içerik paylaşımını son derece kolaylaştıran Samsung SideSync teknolojisi, ATIV One 5 Style’da da mevcut. Ürüne eklenebilecek HomeSync Lite teknolojisi ise, PC’nin donanımını kişisel bulut sunucusuna çeviriyor. Bu şekilde kullanıcılar mobil cihazlarındaki içerikleri PC’lerine yedekleyerek diledikleri zaman ve diledikleri yerden bu içeriklere erişebiliyorlar. ATIV One 5 Style, tüm aile bireylerine kendilerine özel hesaplarını yönetmelerine olanak tanırken, ortak kullanım ve paylaşımlar için de keyifli bir platform görevi görüyor.

Samsung ATIV One 5_03

Samsung ATIV One 5, Ağustos ayından itibaren 899 $ + KDV tavsiye edilen satış fiyatı ile Türkiye’de raflarda yerini alıyor.

Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting