Ana SayfaGenelASUS Zenfone 8 Mini için yeni bilgiler geldi

ASUS Zenfone 8 Mini için yeni bilgiler geldi

ASUS Zenfone 8 serisinin 12 Mayıs’ta Çin’de piyasaya sürülmesi bekleniyor . Seri, kompakt bir amiral gemisi olarak hazırlanmıştır ve söylentilere göre bir Zenfone 8 Mini varyantı bulunuyor.

Lansman öncesinde, Zenfone 8 Mini’nin temel özellikleri, tipster Mukul Sharma sayesinde Twitter’da sızdırıldı. Sızıntı, temelde geçmişte sızan bazı özellikleri doğruladığını söyleyelim.

ASUS Zenfone 8 serisinin 12 Mayıs’ta Çin’de piyasaya sürülmesi bekleniyor. Seri, kompakt bir amiral gemisi olarak hazırlanmış ve söylentilere göre bir Zenfone 8 Mini varyantı içeriyor. Lansman öncesinde, Zenfone 8 Mini’nin temel özellikleri, tipster Mukul Sharma sayesinde Twitter’da sızdırıldı. Sızıntı, temelde geçmişte sızan bazı özellikleri doğruluyor.

bbbbb

Fotoğraf için, dahili 64MP Sony IMX686 ana sensör olacak. Daha önceki sızıntılar, üçlü kamera sensörlerine işaret ediyor ve bunlar arasında 12MP geniş açılı kamera ve bir makro sensör bulunuyor. Cihaz ayrıca bir selfie kameraya sahip olacak ve Zenfone 7 serisini müjdeleyen açılır kamera mekanizmasını kullanmayacak.

ASUS Zenfone 8 Mini

5.9-inch Full HD+ Samsung E4 AMOLED, 120Hz, GG Victus, Under-display

fingerprint scanner

SD888

148 x 68.5 x 8.9mm

169g upto 16GB RAM

256GB UFS 3.1 storage

4000mah, 30W

64MP IMX686 primary 12MP wide angle + Macro 3 mics, OZO audio

Tipster ayrıca ASUS Zenfone 8 Mini’nin OZO sesinin yanı sıra üç mikrofonla geleceğini de ortaya çıkardı. Bu ayrıntılar, önceki sızıntılarla uyumludur, ancak bazı onaylar için, yalnızca birkaç gün uzaktaki lansmanı beklememiz gerekecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting