Ash Ketchum devri tamamen kapanıyor!

Netflix Pokemon dizisi geliyor! İşte detaylar

Bir döneme damgasını vuran ve ülkemizdeki milyonlarca çocuğu uzunca bir süre televizyon ekranlarına kitleyen Pokemon’da bir dönem sona eriyor.

Ash Ketchum devri tamamen kapanıyor! Pokemon neresinden bakarsanız bakın başlı başına bir efsanedir. Yolculuğuna 1997 yılında başlayan Ash Ketchum, o zamanlar bu maceranın 25 sene süreceğini biliyor muydu bilinmez ama yapımcı şirket bu maceranın 2023 yılının Nisan ayında gösterime girecek 11 bölümlük sezonla sona ereceğini doğruladı.

Pokémon filmi 8 Ekim'de Netflix'e geliyor!

Aslında bu beklenen bir sondu. Çünkü Ash Ketchum, 25 yıllık maceranın sonunda bu yıl dünyanın en iyi Pokemon eğitmeni olmayı başarmış ve bu yolculuğunda ulaşabileceği en üst seviyeye gelmişti. Haliyle bundan sonrası kendini tekrar olacağı için, macera başka karakterlerle devam edecek.

Pokémon filmi 8 Ekim'de Netflix'e geliyor!

Ash Ketchum devri tamamen kapanıyor!

Yapılan açıklamaya göre, yeni yıldan itibaren Pokemon’un başrollerinde Liko ve Roy isimli iki yeni karakter yer alacak. Ancak bu isimlerin nasıl bir maceraya girişeceği ve sürecin Ash Ketchum’la aynı ilerleyip ilerlemeyeceği bilinmiyor. Şu an bildiğimiz tek şey, Nisan ayında yayınlanacak ve özel bölüm olarak Ash’in önceki maceralarını konu alacak 11 bölümün, Ash’i ve Pikachu’yu bir arada gördüğümüz son bölümler olacak olması.

Netflix Pokemon dizisi geliyor! İşte detaylar

Öte yandan zaman içerisinde yeni karakterlerin Ash’i ziyaret etmesinin önünde hiçbir engel yok. Yani kim bilir belki bir gün bir bölümde, Liko ve Roy’un yolu emekliliğe ayrılmış yaşlı Ash’in köyüne düşer ve o zaman Ash’i bir kez daha görme şansını da yakalamış oluruz. Olamaz mı?

vivo S16 serisinin çıkış tarihi belli oldu