Apple Watch X özellikleri ile soru işareti yaratıyor

Apples new ad invites you to imagine dying alone without a Watch on your wrist 1

Akıllı saat pazarının en önemli ismi konumundaki Apple’ın adı bir süredir yeni bir akıllı saat ile birlikte anılmaya başlandı. İşte Apple’ın çiçeği burnunda yeni serisine ilişkin ilk bilgiler.

Apple Watch X özellikleri ile soru işareti yaratıyor. Akıllı saat pazarında da diğer birçok sektörde olduğu gibi Apple’ın sözü geçiyor. Uzun süredir piyasada olan Apple Watch Series modelleriyle zaten üstünlüğü çoktan ele almış olan Amerikalı teknoloji devi, piyasaya sürdüğü son akıllı saat modeli olan Apple Watch Ultra ile bu üstünlüğünü tartışılmaz bir konuma getirmişti. Ancak anlaşılan Apple’ın durmak gibi bir niyeti yok.

Apple Watch "Extreme Sports" versiyonu bu yıl içinde geliyor

Son zamanlarda gelen sızıntılar, Amerikalı teknoloji devinin Apple Watch X adı verilen yeni bir akıllı saat modeli üzerinde çalıştığını gösteriyor. Birçok farklı kaynak tarafından servis edilen bu bilgiler, haberin doğruluk ihtimalini arttırırken, son sızıntılara göre yeni akıllı saatin ekran boyutunun 2,04 inç olacağını gösteriyor.

Apple Watch

Apple Watch X özellikleri ile soru işareti yaratıyor

Apple’ın en büyük ekranlı akıllı saati olan Apple Watch Ultra’nın bile 1,92 inçlik bir ekrana sahip olduğu düşünüldüğünde, Apple Watch X’in çitayı daha da yukarılara taşıyacağı aşikar. Ancak bazı kaynaklar Apple Watch X’in yanı sıra Apple Watch Ultra 2 modelinin de gelişim aşamasında olduğunu belirtiyor.

Apple Watch Series 8 ateşiniz olup olmadığını tespit edecek!

İşte aslında işler tam olarak da burada karışmaya başlıyor. Nitekim Apple Watch Ultra 2 haberini geçen kaynaklar bu cihazın 2 farklı ekran boyutuyla geleceğini ve bu boyutların da 2,04 ve 2,13 inç olacağını yazıyor. Tabi bu durumda da acaba X denilen model Ultra 2’nin varyantlarından biri mi sorusu da akıllara gelmiş oluyor. Bakalım Apple bu konuda bizlere ne gibi sürprizler hazırlamış, hep birlikte bekleyip göreceğiz.

iPhone 15 yonga seti tarafında can sıkabilir!