Call of Duty Modern Warfare 2 rekora doymuyor!

Call of Duty 2023'te bir yıl ara verebilir!

Oyun dünyasının en önemli yapımlarından biri olan Call of Duty serisinin son ismi Modern Warfare 2, yeni bir rekora daha imza attı.

Call of Duty Modern Warfare 2 rekora doymuyor! Call of Duty efsanesi, 29 Ekim 2003 tarihinde başlamıştı. O günden bu yana her yeni macerasıyla fırtınalar estiren seri, bugüne kadar yapımcısına onlarca milyar dolar para kazandırdı. Üstelik aradan geçen bunca zamana rağmen yeni oyunların popülaritesini arttırarak devam ettirmesi, kelimenin tam anlamıyla hayranlık uyandıracak bir şey.

Call of Duty: Modern Warfare II için müjde!

Tıpkı en eski atası gibi 29 Ekim günün satışa sunulan ancak arada tam 19 senelik farkla 2022 yılında karşımıza çıkan son Call of Duty macerası Modern Warfare II, daha satışa sunulduğu ilk 10 gün içerisinde 1 milyar dolar hasılatı geçerek hem serinin hem de oyun dünyasının rekorunu kırmıştı. İşte 2022 yılının tamamlanması ile birlikte oyun yeni bir rekorun daha sahibi oldu.

CoD MW2 sistem gereksinimleri

Call of Duty Modern Warfare 2 rekora doymuyor!

Gelen verilere göre Call of Duty: Modern Warfare II, satışa sunulduğu çeyreklik dönem süresince de tüm serinin en çok gelir elde eden ismi olmayı başardı.

Call of Duty: Modern Warfare II güncellemesi sorunları düzeltecek

Aradan geçen onca yıla rağmen hala en çok satılan oyunun en yeni oyun olması, serinin ne kadar başarılı bir grafik çizdiğini açıkça gözler önüne seriyor. Bu durum Microsoft’un Activision’a kavuşma arzusunu kamçılarken, bu konuya yani Microsoft’un Activision’ı satın almasına ilişkin son kararın Nisan ayında netleşmesi bekleniyor.

Netflix Games hedeflerin çok uzağında kaldı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir