Ana SayfaAkıllı SaatApple Watch 8 tansiyon da ölçecek

Apple Watch 8 tansiyon da ölçecek

Apple’ın önümüzdeki Eylül ayında tanıtması beklenilen yeni Watch modeli muazzam bir özellikle gelecek. İddialara göre yeni Watch modeli tansiyon da ölçecek. İşte tüm detaylar.

Apple Watch 8 tansiyon da ölçecek! Teknoloji dünyasını az çok yakından takip edenlerin de bildiği üzere yıllardan beridir yeni çıkacak olan Apple Watch’ta tansiyon ölçme özelliği olacağı konuşulup durur. Fakat şimdiye kadar çıkan hiçbir Apple Watch’ta ve hatta hiçbir akıllı saatte böyle bir özellikle karşılaşmadık.

Apple Watch 8

Genel olarak her yeni Apple Watch çıkmadan önce bu dedikodular ayyuka çıkar. Aynı şimdilerde olduğu gibi.

Bilindiği üzere yeni Apple Watch modeli ülkemizde de satışa çıktı. Fakat bu saat selefine oranla çok da büyük yenilikler sunmuyor.

Apple Watch 8

Apple Watch 8 tansiyon da ölçecek

Peki yeni gelecek olan Apple Watch kullanıcılarına ne gibi yenilikler sunacak? Henüz Apple Watch Series 7 yeni satışa sunulmuş olsa da şimdiden Apple Watch Series 8 için ilk dedikodular ortaya çıkmaya başladı.

Apple Watch 8

İddialara göre Apple yıllardır üzerinde çalıştığı tansiyon ölçme sensorünü belli bir kalibreye ulaştırmayı başardı. Dolayısıyla bu sensörün yeni Watch modelinde kullanılmasının önünde de bir engel kalmadı. Tabi ki bu iddiaların ne derece gerçek olduğu da farklı bir soru işareti. Keza bu hikayeyi yıllardır duyuyoruz. Lakin henüz mutlu sona ulaşamadık. Yine de bekleyip göreceğiz.

Sony, 19 milyondan fazla PS5 sattı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting