Renault Taliant Mayıs fiyatları açıklandı

renault taliant 5

Renault’un giriş seviyesindeki sedan modeli Taliant’ın fiyatı belli oldu. Öyle görünüyor ki artık 300 bin TL altına sedan bir araç almak hiç de kolay değil. İşte konu ile ilgili tüm detaylar.

Renault Taliant Mayıs fiyatları açıklandı! Renault bu sene Symbol modeli yerine Taliant modeli ile karşımıza çıktı. Aslında Taliant için modern bir Symbol modeli demek sanırım pek de yanlış bir ifade olmayacaktır. Peki yeni Symbol olarak nitelendirilen Taliant’ın fiyatı kaç TL?

Geçtiğimiz günlerde Renault Taliant fiyatlarını biraz yükseltmişti. Fakat Mart ayı ile birlikte Taliant fiyatların tekrardan zamlanmıştı.

Renault Taliant Mayıs fiyatları

Artık baz modelin fiyatı 355 bin TL’den başlıyor. Elbette burada dip not olarak belirtmemiz gereken bir unsur var. O da liste fiyatlarıyla bayiden aldığınız fiyatlar arasında ciddi farklar olabileceği.

Yani burada 355 bin TL yazsa bile bayiye gittiğinizde çok daha düşük bir fiyat alabilirsiniz. Yalnız elinizi çabuk tutmanız gerekiyor.

Renault Taliant Mayıs fiyatları

Hali hazırda 400 bin TL altına çok fazla otomobil seçeneği kalmadı. Elbette Taliant’ın kalitesi vs. tartışmaya açık bir konu. Fakat günümüz şartlarında 400 bin TL altına alabileceğimiz sayılı otomobilden bir tanesi de Taliant.

Renault Taliant Mayıs fiyatları

Renault Taliant Mayıs fiyatları açıklandı

İşte şu anda Türkiye’de alabileceğiniz en ucuz modellerden biri olan Taliant.

Joy 1.0 Sce 65 bg
Fiyatı: 355.000 ₺

Joy 1.0 Turbo X-tronic 90 bg
Fiyatı: 401.900 ₺

Touch 1.0 Turbo X-tronic 90 bg
Fiyatı: 451.900 ₺

Netflix elindeki filmlerin neredeyse yarısını kaybetti