Ana SayfaAkıllı SaatApple Watch 7 tanıtıldı! Değişen pek birşey yok

Apple Watch 7 tanıtıldı! Değişen pek birşey yok

Apple yeni nesil akıllı saat modelini tanıttı. Beklenildiği üzere yeni nesil Apple Watch modelinde değişen çok fazla birşey yok.

Apple Watch 7 tanıtıldı! Değişen pek birşey yok. Aslında yeni nesil Apple Watch modeli tanıtılmadan önce bazı sızıntılar gerçekleşmişti. Bu sızıntılarda saatin tansiyon ölçebileceği, vücut sıcaklığını tespit edebileceği gibi iddialar vardı. Fakat bu özelliklerin hiç biri yeni nesil Apple Watch modelinde bulunmuyor.

Peki Apple Watch 7‘yi selefinden ayıran özellik ne? Apple yeni nesil akıllı saatini tanıtırken sürekli olarak sağlamlık durumuna vurgu yaptı. Yani Apple’ın dile getirdiğine göre Apple Watch 7 şimdiye kadar ki en sağlam Apple Watch modeli.

Sim kartlı çocuk saatlerinde talep patlaması

Apple Watch 7 tanıtıldı! Değişen pek birşey yok

Sağlamlığı bir kenara bırakırsak ekran boyutunun bir tık daha büyüdüğünü söyleyebiliriz. Çerçeve boyutu Apple Watch 6 hatta Apple Watch 3 ile aynı. Fakat ekran köşelerden ve yanlardan kavisli bir şekle getirilerek şimdiye kadar ki en büyük boyuta ulaşılmış.

Tasarım tarafında da klasik Apple Watch çizgisi devam ediyor. Yani sızdırılan görsellerde olduğu gibi iPhone 13 tarzı keskin ve köşeli hatlara sahip bir tasarım dili söz konusu değil.

Teknik özellik tarafında da yeni nesil Apple Watch modelinin öyle çok büyük bir artısı bulunmuyor. Klasik özellikler devam ediyor diyebiliriz.

Muhtemelen önümüzdeki yıl tanıtılacak olan Apple Watch modeli teknik özellikler açısından daha donanımlı bir şekilde karşımıza çıkacaktır.

iPhone 13 Pro Max tanıtıldı! İşte özellikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting