Ana SayfaAppleApple Pay Later ile tanışın

Apple Pay Later ile tanışın

Apple, Apple Pay için, satın alımları faizsiz dört taksitte ödemenize olanak tanıyan ApplePay Later adlı yeni bir özelliği kullanıma sunuyor.

Apple Pay Later ile tanışın! Apple’ın şimdi satın al, sonra öde (BNPL) hizmeti doğrudan Apple Pay’de yerleşik ve iOS 16 ile birlikte gelecek.

Şimdi al, sonra öde hizmetleri yükselişte. Affirm veya Klarna gibi isimleri internette alışveriş yaparken görmüşsünüzdür ve Block (eski adıyla Square), Afterpay’i satın almasıyla büyük bir çıkış yakalamıştı. Apple’ın da bir süredir kendi hizmeti üzerinde çalıştığı söyleniyordu ve dün WWDC’de duyurulan şey, şirketin insanları Apple Pay kullanarak bir şeyler satın almaya teşvik etme stratejisinin doğal bir uzantısı olacak gibi görünüyor.

Apple Pay Later

Apple Pay Later ile tanışın

Ödemeler altı hafta boyunca taksitler şeklinde yapılabilecek. İlk ödeme peşin, diğer üçü ise iki haftada bir ödenecek. Ödemeler, Cüzdan uygulamasında yönetilecek ve isterseniz bunları taksit zamanın gelmeden önce de ödeyebileceksiniz.

Apple Pay Later

Apple basın açıklamasında, “Kullanıcılar Apple Pay ile veya Cüzdan ile ödeme yaparken Apple Pay’e daha sonradan da başvurabilirler” dedi. “Apple Pay Later, Apple Pay’in Mastercard ağı kullanılarak çevrimiçi veya uygulama içinde kabul edildiği her yerde kullanılabilir.”

Apple Pay Later

Apple Pay Later, sipariş takibi, düzenlenebilir metinler ve yenilenmiş bir kilit ekranı dahil olmak üzere iOS 16 için WWDC’de halihazırda açıklanan birçok duyurudan biri olarak yerini almış durumda.

Apple, Ocak ayında yeni AR/VR kulaklığını duyuracak

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting