Ana SayfaAppleApple App Store'u Yenilemeye Hazırlanıyor

Apple App Store’u Yenilemeye Hazırlanıyor

Apple App Store’u yenilemek için arayış içerisinde olan Apple, platformun sosyal medyadaki varlığını güçlendirmek için ilk adımları attı.

Teknoloji devi Apple‘ın kullanıcılarına iOS işletim sistemi için hazırlanmış mobil uygulamaları sunduğu platform olan Apple App Store, son dönemde birçok değişiklik yaşadı. Kullanıcıların ilgisini daha fazla çekmek için yeni yollar arayan Apple App Store‘a son günlerde yeni kategoriler ekledi ve tasarımda bazı değişikliklere gitti. App Store’u yenilemek için atılan bu ilk adımların ardından Apple tarafından yayınlanan iş ilanları gösterdi ki, bu alandaki yenilikler artarak devam edecek.

Apple_App_Store

Apple App Store‘u yönetmesi için dijital pazarlama alanında tecrübeli yöneticiler aradığını duyuran Apple, özellikle sosyal medya alanını geliştirmeye odaklanmış gibi görünüyor. App Store ve iTunes’un sosyal medyadaki varlığını daha da güçlendirmek isteyen firmanın öncelikleri arasında, bu paltformların kullanıcılarına haftalık gönderdiği bültenleri daha ilgi çekici hale getirmek yer alıyor.

Samsung Galaxy F’ten Yeni Görüntüler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU