AOC GAMING CQ27G2S/BK : Gaming performansının en etkili noktası ile buluştuğu yer

AOC GAMING CQ27G2S/BK

AOC, gaming dünyasının en aranan özelliklerini bir araya getirmek için özenle tasarlanmış, 27 inçlik (68.6 cm) QHD kavisli gaming monitörü AOC GAMING CQ27G2S/BK modelini piyasaya çıkartıyor.

AOC Gaming CQ27G2S/BK modeli, heyecan verici 165 Hz yenileme hızında, büyük, 27 inçlik ekran ölçüsünde, 1500R kavis ile, sürükleyici bir QHD gaming deneyimi arayan oyuncuların en sevdikleri noktaya hitap ediyor.

Merkezindeki VA paneli, 3000:1 oranında yüksek bir kontrast sunuyor, böylece bu oyun monitörünü çeşitli oyun türleri, filmler ve daha fazlası için dengeli bir tuval haline getirirken bir yandan da istisnai bir değerde üst düzey performans sunuyor.

CQ27G2S/BK, 1500R kavis ile büyüleyici bir VA paneline sahip olduğundan kullanıcıları görsel bir ihtişam dünyasında sarmalayan panoramik bir görüş alanı yaratıyor.

AOC GAMING CQ27G2S/BK

Göz alıcı keskinlikteki QHD (2560×1440) çözünürlük ve hızlı 165 Hz yenileme oranı ile, oyuncular ultra akıcı bir oynanabilirlik deneyiminin keyfini çıkarmaya hazırlar.

Monitörün 4 ms’lik GtG (Grey to Grey – Griden Griye) tepki süresi ve yıldırım hızındaki 1 ms MPRT (Moving Picture Response Time – Hareketli Resim Tepki Süresi) ise oyuncular ister canlı açık dünya oyunlarını keşfediyor olsun isterse de dar köşelerde rekabet dolu müsabakalara katılıyor olsunlar, her hareketin eşsiz bir netlik ile verilmesini sağlıyor.

AOC GAMING CQ27G2S/BK

Zengin renkler
CQ27G2S/BK dinamik bir renk yelpazesi ve 3000:1 kontrast oranı ile sahneler yarattığı için kullanıcılar, HDR10 desteğinin mükemmelliğinin keyfini çıkarabilirler. Sürükleyici bir deneyim için gölge ve vurgu gibi ayrıntılar ekrandan çıkarak capcanlı görseller, oyuncuları tam anlamıyla kendine çeker.

Adaptive-Sync teknolojisi ekran yırtılmasını ortadan kaldırarak yoğun oyun anlarında akıcılığı korur.

Sıradışı %99 sRGB kapsama sahip AOC Gaming CQ27G2S/BK, sadece gaming’in ötesinde, bir olasılıklar dünyasının kapılarını da açar. İnanılmaz renk gamı özelliği ise gaming maceralarınızı sadece yukarıya taşımakla kalmaz, aynı zamanda da hepsi yüksek renk doğruluğu ile sunulan grafik projelerinizi güçlendirir.

AOC GAMING CQ27G2S/BK

Monitörün düşük girdi gecikmesi kullanıcıların aksiyonlarının anında ekran üstü tepkilere dönüştürülmesini sağlayarak bambaşka bir rekabet avantajı sunar.

Gaming ve günlük görevlerle ilgili her şey için çok yönlü bir monitör olan CQ27G2S/BK, yükseklik, eğme ve sağa sola dönme ayarlarının yapılabildiği ergonomik bir ayak ile donatıldı. Böylece kullanıcılar kurulumlarını en yüksek konfor için kendilerine uygun hale getirebilirler. İster bir oyun maratonu seansına çıkılıyor olsun, isterse de uzun iş görevleri hallediliyor olsun, monitör kullanıcının ihtiyaçlarına uyum sağlar.

İddia: M3 işlemcili MacBook’ların ve iMac’in tanıtım tarihi belli oldu


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir