Anthem için yeni tanıtım videosu yayınlandı


2019’un en çok merak edilen oyunlarından biri olan Anthem için yeni bir tanıtım videosu daha yayınlandı. İşte konu hakkındaki detaylar.

Electronic Arts ve Bioware işbirliğiyle geliştirilen Anthem için yeni bir tanıtım videosu daha yayınlandı. Yayınlanan videoda oyunun hikayesi, dinamikleri atmosferi ve kişiselleştirme özellikleri hakkında detaylar yer alıyor. Dilerseniz bu videoya yukarıdan göz atabilirsiniz.

Anthem ile eşsiz bir maceraya atılın!

PC, PlayStation 4 ve Xbox One için geliştirilen Anthem, yapı olarak The Division’ı andırıyor. Oyuna girdiğinizde maksimum 4 kişiden oluşan takımlarla mevcut görevleri tamamlayabileceksiniz.

Bir görevi tek başınıza da geçebilirsiniz. Fakat bunun için ekstra efor sarf etmeniz gerekebilir. O yüzden görevleri arkadaşlarınızla takım halinde oynamanız daha eğlenceli olacaktır.

Anthem’de Javelin Exosuit isimli zırhlar oyuncuları bekliyor olacak. Bu zırhlar sayesinde sürekli değişim gösteren canlı bir dünyada, eşsiz maceralara atılabileceğiz.

Bioware imzası taşıyan oyunun en iyi yanlarından birisi de exosuitler üzerinde yapacağımız özelleştirmeler. Yapımcı ekip bu özelleştirmeler konusunda hayli iddialı sözler sarf ediyor. Öyle ki her bir Javelin Exosuit’in kendine has özellikleri olacağı belirtiliyor. Tabi ki siz kalkıp gördüğünüz bir exosuit’in aynısını yaparsanız, orası ayrı bir konu.

Muhtemelen EA oyun içerisindeki mikro ödeme seçenekleriyle oldukça güçlü zırhlar inşa etmemize izin verecektir. Hatta oyun fiyatından daha pahalıya satılan exosuitleri görmek bizleri şaşırtmayacaktır. Söz konusu EA olduğunda herşeyi beklemek gerekiyor.

The Division 2 için nefes kesen tanıtım videosu


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin