Anthem için yeni bir video daha yayınlandı


Electronic Arts, Las Vegas’ta devam eden Tüketici Elektroniği Fuarı’nda Anthem için yeni bir video daha yayınladı. İşte konu hakkındaki detaylar.

2019’un en çok beklenen oyunlarından biri olan Anthem’in çıkışına artık sayılı günler kaldı. Bioware ve Electronic Arts işbirliğiyle geliştirilen yapım, eğer büyük bir aksilik olmazsa 22 Şubat’ta raflardaki yerini almış olacak.

Hatırlanacağı üzere oyun dünyasının önde gelen mecralarından biri olan IGN, kısa süre önce Bioware imzası taşıyan yapım için 15 dakikalık bir oynanış videosu yayınlamıştı. Bu videonun akabinde EA’den yeni bir paylaşım daha geldi.

Anthem için nefes kesen tanıtım videosu

Electronic Arts, hali hazırda Las Vegas’ta gerçekleşen Tüketici Elektroniği Fuarı çerçevesinde Anthem için yeni bir video yada yayınladı. Yayınlanan bu videoya yukarıdan göz atabilirsiniz.

Bu videonun Tüketici Elektroniği Fuarı’nda yayınlanmasının asıl nedeni ise NVidia. Oyun sektörünün önemli isimlerinden biri olan Nvidia’nın yeni DLSS teknolojisinin kullanıldığı ilk oyun Anthem olacak. Oyunun yalnızca PC versiyonunda kullanılacak olan DLSS (Deep Learning Super-Sampling) teknolojisi oyunun çok daha gerçekçi olmasını sağlıyor.

Bioware’ın uzun bir süredir üzerinde çalıştığı yapım PlayStation 4, Xbox One ve PC için eş zamanlı olarak satışa sunulacak. Bu arada dip not olarak belirtelim. PS4 Pro ve Xbox One için özel bir versiyonun çıkması da gündemde. Bu özel versiyonda normal sürümlere nazaran çok daha göz alıcı bir dünya, oyun severleri bekliyor olacak.

Bioware imzalı yapım için 15 dakikalık oynanış videosu


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin