Bioware hala Anthem’den umutlu

Bu yılın başlarında çıkışını gerçekleştiren Anthem oyun severleri büyük bir hayal kırıklığına uğratmıştı. Fakat yapımcı Bioware bu oyundan hala umudunu kesmiş değil. İşte konu hakkındaki detaylar.

Oyun sektörünün önemli isimlerinden biri olan Bioware, uzun süredir üzerinde çalıştığı yapımı Anthem’i geçtiğimiz Şubat ayında oyun severlerin beğenisine sunmuştu. 2018 E3’te ve Gamescom’da en çok dikkat çeken yapımlardan biri olan Anthem’den beklentiler çok fazlaydı. Fakat oyunun çıkışı büyük bir hayal kırıklığı ile noktalandı.

Anthem için hala umut var

Anthem içerisinde yer alan buglar oyun severlerin keyfini kaçırmaya yetmişti. Bunun üzerine bir de sürekli kendisini tekrar eden görevler eklenince oyun severler iyiden iyiye çileden çıktı. Pek çok oyuncu satın aldığı Anthem’i geri iade etmek istedi.

Bu olumsuz tablo en çok da oyunun yapımcısı konumunda yer alan Bioware’ın canını sıktı. Daha önce pek çok sağlam oyuna imza atan yapımcı stüdyo, Anthem gibi bir projenin büyük başarısızlıkla sonuçlanmasından pek hoşnut kalmadı.

Tüm bu olumsuzluklara karşın yapımcı ekip hala Anthem’e olan inancını kaybetmiş değil. Stüdyonun önemli isimlerinden biri olan Chad Robertson konu ile ilgili bazı söylemlerde bulundu. Robertson, önümüzdeki dönemde gelecek olan güncellemeler ile kendilerini affettireceklerini ve Anthem’i daha iyi yerlere getireceklerini vurguladı. Bakalım bu söylemler ne derece doğru çıkacak. Bunu önümüzdeki dönemde göreceğiz.

İndirime giren Xbox One oyunları için tıklayın

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin