Anker Soundcore Life P3 TWS : Yüksek ses kalitesi ile fark yaratan kulaklık

Soundcore Life P3

Anker Soundcore Life P3 TWS kulaklık, 35 saate varan ve kristal berraklığında ses deneyimi yaşatan altılı mikrofonu ile beklentileri aşıyor.

Soundcore kulaklıklar, Ses sorunlarına akıllı teknolojilerle çözüm sunuyor. Anker Soundcore ailesinin kulak içi kulaklıklarda ses deneyimini bir seviye üste taşıyan yeni üyesi Soundcore Life P3 TWS, uzun pil ömrüne, 11 mm’lik ses sürücülerine, BassUp ve kablosuz hızlı şarj özelliklerine sahip. Soundcore Life P3 TWS, altılı mikrofonu sayesinde de kristal berraklığında bir konuşma deneyimi yaşatıyor. Soundcore uygulaması ile kişileştirilebilen Soundcore Life P3 TWS, bu sayede adeta kişiye özel üretilmiş bir kulaklığa dönüşüyor.

Soundcore Life P3

Üstün teknolojilerle mükemmel ses deneyimi

 Siyah, beyaz, mercan kırmızısı ve gökyüzü mavisi olmak üzere dört farklı renk alternatifi bulunan Anker Soundcore Life P3 TWS kulak içi kulaklığı yenilikçi özellikleri ile ezberleri bozuyor. Çoklu moda sahip hibrit aktif gürültü engelleme özelliği bulunan cihaz, BassUp özellikli 11 mm’lik ses sürücüsü sayesinde daha vurgulu basları deneyimlemenizi sağlıyor.

Soundcore Life P3ker

 

Altılı mikrofonu sayesinde arka plan seslerini azaltarak alıcı seslerini yükselten kulaklık, sevdikleriniz sesini daha net ve berrak bir şekilde duyabilmenize olanak tanıyor. Tek şarjla yedi saate varan kullanım imkanı sunan cihaz, şarj kutusu ile birlikte şarj edildiğinde ise yaklaşık 35 saate yakın bir kullanım ömrüne sahip.

Ayrıca kablosuz hızlı şarjı destekleyen yapısı sayesinde kullanıcılara 10 dakikalık şarjla 2 saatlik çalma süresi de vadediyor. Type-C şarj kablosu, kulaklık uçları, hızlı başlangıç kılavuzu, marka kartı, garanti belgesi ve şarj kutusu ile birlikte sunulan Soundcore Life P3 TWS’in suya dayanıklılık, dokunmatik kontrole, stereo ve mono modlarının yanı sıra oyun ve şeffaf mod özellikleri de bulunuyor.

BMW i Vision Dee ortaya çıktı