Ana sayfa Cep Telefonu Vertu'dan Ferrari fiyatına telefon! Signature Cobra!

Vertu’dan Ferrari fiyatına telefon! Signature Cobra!

Eğer telefonunuzun ön kısmında yakutlarla kaplanmış bir yılan figürü olmadan telefon edemiyorsanız, üzülmeyin. Artık Vertu Signature Cobra var. İşte detaylar.

Premium seviyesindeki cep telefonu modelleri ile dikkatleri üzerine çeken Vertu, yeni cihazını duyurdu. Aslında Vertu tarafından üretilen telefonların premiumluğu teknik özelliklerinden değil, dış tasarımından geliyor. Zira firma, telefonların dış kısmını çeşitli mücevherlerle süsleyerek ortaya enteresan tasarımlar çıkarabiliyor. Aynı yeni duyurulan Signature Cobra isimli modelde olduğu gibi.

Vertu’nun sadece Çin’de satışa sunacağı Singature Cobra, üzerinde tam 439 adet yakut bulunduruyor. Telefonun ön kısmında bulunan yılan figürünün gözleri ise zümrütten yapılmış. Ön ve arka kısımda bulunan altın renkli kısım ise bildiğimiz saf altın. Yani sadece renk olsun diye öyle yapılmamış. Telefonun tasarımı Fransız mücevher evi Boucheron tarafından yapılmış.

Açıkçası telefonun son derece şık göründüğünü söylemek mümkün. Fakat fiyatı bu cihazı beğenenleri biraz üzebilir. Vertu, telefonun fiyatını 2.47 milyon yen olarak açıkladı. Yani diğer bir deyişle Signature Cobra fiyatı yaklaşık olarak 360 bin dolar.

Vertu, bu cihazdan sadece 8 adet üretileceğini ve hepsinin Çin’de satışa sunulacağını belirtti. Yani bu cihaz Çin’e özel olarak tasarlanmış durumda. Peki böylesine pahalı bir cihazı satın aldığınızda size kargolanması nasıl olacak? Açıkçası Vertu bunu da düşünmüş. Telefonu satın aldığınız an bir helikopter telefonu aynı gün içerisinde size ulaştıracak. Üstelik kargo ücretsiz. Ne diyelim, Çin’de yaşayıp bu cihazı satın almak vardı ama şimdilik yapacak bir şey yok.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Asus VivoBook S14 (S432FL) ile farklı ve renkli bir dizüstü deneyimi

Asus VivoBook S14 ile dünyanızı renkli hale getirebilirsiniz. Güçlü özellikler ve şık tasarımın yanına, "renkli görsellik" unsuru da ekleniyor. Asus, VivoBook S14 ve S15 serisi...

Son Haberler