Ana SayfaAkıllı TelefonGalaxy Note 8 ön paneli sızdırıldı!

Galaxy Note 8 ön paneli sızdırıldı!

Samsung’un önümüzdeki dönemde satışa sunacağı Galaxy Note 8 tasarımı, ön panelinin sızdırılmasıyla tamamen ortaya çıkmış oldu. İşte detaylar.

Samsung’un önümüzdeki dönemde tanıtacağı yeni amiral gemisi modeli Galaxy Note 8 ile ilgili söylentilerin ardı arkası kesilmiyor. Henüz Note 8’in tanıtımına bile uzun bir süre olmasına karşın, bu cihaz hakkında hemen hemen hergün yeni bir sızıntı ile karşılaşıyoruz.

Bu sızıntıların sonuncusu ise Çin’den geldi. Çin’de ortaya çıkan bir videoda Galaxy Note 8’in ön panelinin görüntülendiği iddia ediliyor. Açıkçası video son derece kısa ve bir o kadar da bulanık. Günümüz telefonlarıyla bu derece bulanık bir videoyu çekmek çok da kolay olmasa gerek.

Neyse, dilerseniz bu videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

Az önce de belirttiğimiz gibi video son derece kısa ve bulanık. Dolayısıyla bu video üzerinden net yorumlarda bulunma çok da doğru olmayacaktır. Evet videoda bir ön panel görünüyor. Fakat bu panelin Galaxy Note 8 ön paneli olduğunu kestirmek zor. Zira Galaxy S8+ için hazırlanmış bir kalıp da olabilir.

Öte yandan, son sızdırılan raporlardan da biraz bahsedelim. Galaxy Note 8 tasarım anlamında S8+’ı andırabilir. Bu kullanıcılar için sürpriz olmayacaktır. Zira son söylentilere göre cihazın ekranının da 6.4 inç olacağı belirtiliyor. Yani Note 8, S8+’ta olduğu gibi 18.5:9 en boy oranı ile karşımıza çıkabilir. Cihazın kuşkusuz en ayırt edici noktası ise, arka tarafında bulunduracağı çift ana kamera modülü olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU