Ana sayfa Haber Sony WF-XB 700 kulaklık tanıtıldı! İşte detaylar!

Sony WF-XB 700 kulaklık tanıtıldı! İşte detaylar!

Sony WF-XB 700 kablosuz kulaklık ve WH-CH710N kafa üstü kablosuz kulaklık tanıtıldı. Dilerseniz bu kulaklıkların özelliklerine bir göz atalım.

Sony yeni kablosuz kulaklıkları Sony WF-XB 700 ve WH-CH710N’i tanıttı. Sony’nin şu anda piyasada olan üst düzey kulaklığı 1000XM3, gerçekten kablosuz bir kulaklı setinde bulacağınız en iyi ses kalitesini ve aktif gürültü iptali teknolojisini verebilen az sayıda kulaklıkların başında geliyor. Ancak bugün şirket çok daha ucuz bir seçenek olduğunu duyuruyor: yeni Sony WF-XB700 kulaklıklar. Sadece 129,99 $ fiyatla satışa sunulan XB700 kulaklık, Sony’nin daha güçlü ses çıkışı için geliştirdiği “Ekstra Bas” teknolojisine sahiptir. Bu fiyata Sony, Jabra ve Samsung gibi rakipleri karşısında üstünlük sağlamış oluyor.

Bu kulaklıklar tek bir şarjla dokuz saate kadar dayanıyorlar. Ayrıca kablosuz şarj kutusu sayesinde 9 saat daha çalışabiliyorlar. Sony WF-XB 700, IPX4 sertifikasına sahip ve suya ve tere karşı dayanıklı. Bu yüzden egzersizlerinizi yaparken veya yağmur altında gönül rahatlığıyla müzik dinleyebilirsiniz. Kulakiçi kulaklıklar Bluetooth 5.0 teknolojisine sahip ve her biri telefonunuza ayrı bir bağlantı kuruyor. Böylece tek kulaklıkla müzik dinleyebilirsiniz. Codec bileşenleri için Sony, AAC ve SBC’yi desteklemektedir. XB700’ler bu ay siyah ve mavi renk seçenekleriyle satışa sunulacak. Ancak bu kulaklıklarda herhangi bir gürültü engelleme özelliği olmadığının altını çizelim; bu özellik için hala Sony’nin amiral gemisi çift kulaklıklarını satın almanız gerekiyor.

Huawei 2019’da gelirini yüzde 19,1 artırdı

WH-CH710N kafaüstü kablosuz kulaklık! 

Ancak Sony, gürültü engelleme özelliği olan yeni bir kulaklık daha tanıttı. 199.99 dolar olarak fiyatlandırılan WH-CH710N kulaklıklar tek şarj ile 35 saate kadar dayanıyor. Dış dünya ile iletişimi yeterince kesen bu kulaklıklar talep etmeniz halinde dış sesleri içeri alabiliyor. Siyah olarak piyasya sürülen bu kulaklıklar bu ay satılabilir konumda olacak.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler