Ana Sayfa Genel Epson’dan Yeni Yazıcı: WorkForce Pro WF-M5799DWF

Epson’dan Yeni Yazıcı: WorkForce Pro WF-M5799DWF

Epson’un yeni çok işlevli yazıcısı WorkForce Pro WF-M5799DWF; enerji tasarrufu, düşük toplam sahip olma maliyeti ve ilk sayfa çıkışı süratiyle işletmelerin verimliliğini arttırıyor.

 Inkjet baskı teknolojisinin avantajlarıyla kurumların tasarruf etmesini sağlayan yeni Epson WorkForce Pro WF-M5799DWF yazıcı, iş süreçlerinin idealize edilmesi için birçok farklı özelliğe sahip. Ofis tipi yeni model; otomatik çift taraflı baskı, tarama, faks ve fotokopi işlevleri sunuyor. Mono yazıcı WF-M5799DWF, PCL ve PostScript 3 de dahil olmak üzere PDL uyumluluğuna sahip.

İşletmeler; WorkForce Pro WF-M5799DWF’nin az enerji tüketimi, düşük toplam sahip olma maliyeti ve hızlı ilk sayfa çıkışı özellikleriyle kazanıyor.

WorkForce Pro WF-M5799DWF

İlk sayfa çıkışında maksimum hız ve 40 bin sayfalık baskı

Epson WorkForce Pro WF-M5799DWF, karşılaştırılabilir lazer yazıcılara kıyasla 4,8 saniye ile en hızlı İlk Sayfa Çıkış Süresine (FPOT) sahip. Kategorideki en yüksek mürekkep verimi ile malzeme değiştirmeden 40.000 sayfaya kadar baskı almak mümkün.

Yeni modeldeki 250 sayfalık ana kağıt tepsisi ve 830 sayfaya kadar çıkan kağıt kapasitesi sayesinde iş kesintisi minimuma iniyor. Ayrıca; basit kağıt yolu ve temassız baskı özelliği sayesinde geri dönüştürülmüş kağıt, kuşe kağıt, zarf ve etiketlerin de içinde bulunduğu çeşitli yüzeylere baskı alınabiliyor.

WorkForce Pro WF-M5799DWF

Yüksek baskı hacminde yüzde 90’a varan enerji tasarrufu

WF-M5799DWF, yüksek verimi ve inkjet teknolojisi sayesinde çok daha düşük miktarda sarf malzemesi kullanır. Ürünün baskı yaparken kullandığı enerji, karşılaştırılabilir lazer yazıcılara kıyasla yüzde 90’a varan oranda düşüktür.

5G destekli OnePlus 7 Pro ortaya çıktı!

Yüksek siyah beyaz baskı hacmine sahip ofisler için ideal olan yeni modeldeki yazılım ve araç serisi güvenli baskı seçenekleri ile verimli tarama sağlar ve cihazları uzaktan yönetmeye yardımcı olur. NFC ve kablosuz bağlanabilirlik, mobil cihazlardan baskıyı destekler. Akıllı telefonlardan esinlenilen kullanıcı arabirimi ve dokunmatik ekranı ile sezgisel bir şekilde kullanılabilir.

Ecevit BIKTIMhttp://www.donanimgunlugu.com
Ecevit BIKTIM, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Müh. ve Marmara Üniversitesi MBA derecelerine sahip. 1997 yılında PCMagazine dergisine donanım editörü olarak çalışmaya başlayan Ecevit BIKTIM, 1999 yılında CHIP dergisinde Test merkezi koordinatörü ve 2006 yılında da PCMagazine ve EGM dergisinde Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yaptı. Çeşitli teknoloji portallarında Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapan Ecevit BIKTIM ardından 2013 yılının Kasım ayında bünyesinde 4 farklı yayın organı (DonanimGunlugu.com, BT Günlüğü Dergisi, BTGunlugu.com ve kisadalga.com) bulunduran Eylül Medya ortağı olarak çalışmalarına devam etmekte.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting