Ana Sayfa Donanım Epson WF-7515: Tek Başına Bir Ofis

Epson WF-7515: Tek Başına Bir Ofis

Epson, ilk defa A3+ “hepsi bir arada” yı geniş ürün yelpazesine katarak mimarların, grafik tasarımcılarının ve mühendislerin işini kolaylaştırdı. A3 baskı ve A3 kopyalama, tarama ve faks kombinasyonunu tek bir cihazda birleştirerek küçük işletmeler için önemli bir yenilik yarattı.

Hem hızlı hem de ekonomik

Profesyonel kalitede dakikada 15¹ siyah (taslak modunda dakikada 34), 8,4² sayfa renkli baskı yapabilen Epson WF-7515’in 250 sayfalık yüksek kapasiteli sayfa tepsisi sayesinde daha az sıklıkta dolum yapacaksınız. Ayrıca 30 sayfalık Otomatik Doküman Besleyicisi A3 boyutuna kadar çoklu sayfa kopyalama yaparken size kolaylık sağlayacak.epson WF-7515-2

Eşdeğerlerinden yüzde 50 daha tasarruflu

Eşdeğer lazer yazıcılarla karşılaştırıldığında sayfa başı maliyette yüzde 50’ye varan tasarruf sağlayan² “hepsi bir arada” yazıcı WF-7515, Epson XL Stang mürekkepleriyle 1.000 sayfaya kadar baskı³ yapma olanağı sunar. Yine eşdeğer renkli lazerlere göre yüzde 80 daha düşük enerji tüketimiyle⁴ tasarruf sağlıyor.

Her yerden baskı alın

Tablet PC’lerden, hatta akıllı telefonlardan hızlı ve kolay şekilde belgelerin ya da görüntülerin yazdırılmasını sağlayan Epson Connect⁵ özelliği için yazıcınıza e-posta atmanız yeterli.  Apple AirPrint, e-postalarınızı, fotoğraflarınızı, web sayfaları ve belgelerinizi doğrudan iOS cihazınızdan⁶ AirPrint özellikli Epson yazıcıya yazdırabilmenizi kolay hale getirir. Google Cloud Print, doğrudan Chrome OS ve Google Cloud Print uyumlu uygulamalardan Google Cloud Print özellikli Epson yazıcıya, akıllı telefonunuzdan veya bilgisayardan hareket halindeyken yazdırmanızı sağlar.

Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting