Ana sayfa Dosya Konusu Amazon Türkiye şimdiye kadar vasatı aşamadı

Amazon Türkiye şimdiye kadar vasatı aşamadı

Hizmet kalitesi de beklenilen seviyede değil

Sözlük sitelerini takip edenler, sol frame’deki rezalet başlıklarına alışkındır. Amazon Türkiye’nin bu tarz başlıklarla gündeme gelmeyeceği düşünülüyordu. Fakat daha hizmet vermeye başlayalı 1 ay olmasına karşın, Amazon Türkiye rezaleti adı altında açılan başlıklar adeta gündeme abone oldu.

Müşteriler sürekli uygun fiyata aldıkları ürünlerin, iptal edilmesinden ve fiyatın yanlış girildiği ile ilgili gelen bilgilendirme mesajlarından şikayetçiler. Amazon gibi bir dev bile, müşterilerini bu şekilde mağdur edebiliyorsa, ülkemizdeki e-ticaretin halini siz düşünün.

Bir müşteri 3.000TL ile taksitli alışveriş yapıyor. Bu limit kartından düşülüyor. Sonrasında Amazon işlemin yanlış olduğunu belirterek iptal ediyor ve çekilen meblağ taksit taksit her ay karta iade ediliyor. Üstelik Amazon.com.tr bu mağduriyet için kılını bile kıpırdatmıyor.

Açık konuşmak gerekirse, bizim merakla beklediğimiz Amazon bu değildi. Böyle Amazon olacağına, hiç olmasın daha iyi.

ÖTV indirimli en ucuz sıfır otomobiller

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

ESET NOD32 Antivirus yazılımı ile tehlikelere karşı korunun!

ESET, NOD32 Antivirus yazılımıyla sizi güncel tehlikelere karşı korumayı vadediyor. Ürünün kutusunun içinden çıkan kod ile yazılımı rahatlıkla kurabiliyor ve ardından güncelleyebiliyorsunuz. Sonrasında, tehlikelerle...

Son Haberler