Ana sayfa Dosya Konusu Amazon Türkiye şimdiye kadar vasatı aşamadı

Amazon Türkiye şimdiye kadar vasatı aşamadı

Amazon nedir, ne değildir?

Öncelikli olarak basit bir açıklamada bulunalım. Amazon nedir? Sadece bir satıcı mıdır, yoksa aynı zamanda bir üretici midir?

Amazon ilk olarak bir e-ticaret sitesi olarak kurulmuştu. Sonrasında dünya perakende devlerinden biri haline dönüşen şirket, pek çok sektörde boy göstermeye başladı. Bugün akıllı hoparlörlerden, elektronik kitap okuyuculara, tabletlere kadar geniş bir hizmet ağına sahip.

Amazon’u bu kadar özel kılan şey ise müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor oluşu. En azından Amazon Türkiye açılana kadar bu durum, bu şekildeydi. Fakat Amazon Türkiye’nin açılmasıyla birlikte bazı şeyler de değişmiş gibi görünüyor.

Genel olarak kullanıcılar Amazon’un Türkiye’ye gelmesini 2 sebepten ötürü istiyorlardı. Birincisi daha düşük bir fiyat politikası. İkincisi ise kaliteli hizmet anlayışı. Fakat Amazon Türkiye bu iki seçeneği de şimdiye kadar kullanıcılarına sunamadı.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Google Stadia Türkiye’de başarılı olabilir mi?

Google’ın kısa süre önce belli ülkelerde kullanıma sunduğu Stadia ülkemizde başarılı olabilir mi? İşte Google Stadia için olası Türkiye senaryoları. Teknoloji ve yazılım dünyasının önde...

Son Haberler