Amazon.com.tr açıldı! Amazon resmen Türkiye’de!

Amazon Türkiye

Alışveriş devi Amazon, Türkiye’de bugün resmen hizmet vermeye başladı. Fiyatların TL olarak yer aldığı Amazon.com.tr sitesi de bugün kullanıma açıldı. İşte Amazon.com.tr hakkındaki ilk izlenimler.

Amazon‘un uzun bir süredir ülkemize resmi olarak giriş yapacağı söyleniyordu. Ancak Amerika’yı boykot döneminde iPhone modellerinin balyoz ile parçalanması, Amazon’un Türkiye faliyetlerini askıya almıştı. Bugün ise sürpriz bir şekilde Amazon.com.tr sitesi hizmete açıldı.

Amazon.com.tr’de fiyatlar TL cinsinden!

Amazon.com.tr adresi üzerinden hizmet veren Amazon, Türkiye’deki müşterilerine TL cinsinden satış yapacak. Ancak Amazon’un kuru kaça sabitlediği henüz bilinmiyor.

Amazon.com.tr

Tahminlerimize göre; Amazon dolar kurunu 6′ya sabitlemiş şekilde hizmet veriyor. Amazon’dan uygun telefon satın almak isteyenlere şahane haberimiz var. Telefon fiyatları pazar fiyatlarının çok ama çok altında. iPhone 8 Plus bile 5.500 TL’ye satılıyor.

Google sonunda Amazon’u geçmeyi başardı!

Amazon Türkiye’nin resmi açıklamasına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Değerli Müşterimiz;

Amazon.com’un kurulduğu 1995 yılından bu yana, Türkiye’deki yüz binlerce müşterimiz, dünyanın dört bir yanındaki Amazon mağazalarından milyonlarca ürün sipariş etti. Bugün, Türkiye’deki müşterilerimizin Amazon alışveriş deneyimlerini zenginleştirecek olan Amazon.com.tr’nin açıldığını duyurmanın gururunu yaşıyoruz.

Binden fazla yerli satıcımız ile içerisinde kitap, ev ürünleri ve elektronik ürünlerin de bulunduğu 15 farklı kategoriden milyonlarca ürünü, rekabetçi fiyat, güvenilir teslimat ve kaliteli müşteri hizmetleriyle sizlere sunacağımız için çok heyecanlıyız.

Henüz Türkiye’deki yolculuğumuzun başındayız. Siz müşterilerimizin yüksek beklentilerini karşılayabilmek için çok çalışmamız gerektiğini biliyoruz. Daha yeni başlıyoruz. Önümüzdeki aylar ve yıllar içerisinde, mağazamıza yeni kategoriler eklemek ve her geçen gün ürün yelpazemizi genişletmek için daha da çok çalışacağız.

Sizlerin memnuniyetini artırmak için yeni hizmetler hayata geçireceğiz ve ürünlerinizi daha kolay ve hızlı teslim almanız’ sağlayacağız. Bu sayede, sizlerin güvenini kazanacağımızı ve Amazon.com.tr’nin en sevdiğiniz mağazalardan birine dönüşeceğini umuyoruz.

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için canla başla çalışan harika bir ekibimiz var. Ekip arkadaşlarımızdan birkaçını sizlerle tanıştırmak için bir video hazırladık. Amazon.com.tr artık hazır ve bir an önce sizlere hizmet verebilmek için sabırsızlanıyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin