Ana Sayfa Genel Amazon PS5 konusunda büyük hatalar yaptı

Amazon PS5 konusunda büyük hatalar yaptı

Amazon PS5 konusunda maalesef ki bazı müşterilerini kaybetti. PlayStation 5’i Amazon’dan alanlar koliden çıkan ürünler ile şok oldu.

Tedarik sıkıntısı ve kademeli çıkış tarihleri ​​nedeniyle PlayStation 5’i satın almak neredeyse imkansız. Dolayısıyla, oyuncuların PS5’i ön sipariş verdikten sonra kargoyu teslim almamasının nasıl heyecanlı olacağını bilirsiniz. Amazon PS5 konusunda maalesef ki tam bu noktada oyuncuların tüm hayallerini yıktı.

Amazon İngiltere’den aldığı söylenen PlayStation 5’in kolisinden konsol dışında ilginç ürünlerin çıktığı Reddit ve Twitter’da ortaya çıktı. Alıcılar PlayStation 5’lerini aldıklarında, kutuda evcil hayvan maması, ayak masajı ve bir torba bulgur gibi ürünlerin çıktığından şikayet olmaya başladı. Amazon İngiltere teslimat personelinin paketi değişiklik yapmak için kasıtlı olarak geciktirdiği gibi iddialar da bu olay sonrası ortaya çıktı.

Xbox Series X/S için Razer Wolverine V2 tanıtıldı

Amazon’un resmi cevabına göre yanlış ürünün teslimi için kuryenin mağdur müşterilerin evlerinden ürünleri geri alınacak. Raporlara göre şirket, yaşananlar için tazminat olarak bazı hediye çekleri de verdi. Ancak PS5’lerin müşterilere tekrardan gönderilip gönderilmeyeceği ise henüz bilinmiyor.

Hatırlayacağınız üzere kısa süre önce İspanya’daki beş Amazon çalışanı Madrid’deki bir lojistik merkezinden 500.000 doların üzerinde iPhone’lar ile tutuklanmıştı. Amazon, suçluları ortaya çıkarmak için bir iç soruşturma başlatmak zorunda kaldı. Amazon, operasyonu başlatmadan önce birkaç iPhone kutusunun ağırlığında önemli bir değişiklik fark etmiş ve düğmeye basmıştı.

Görünüşe göre aynı olay bir kez daha nüksetti. Amazon’un çalışanlarının yapmış olduğu düşünülen PS5 kolisine yiyecek koyma olayı oyuncuları çok üzecek gibi görünüyor. Umarız alışveriş devi bu sorunu en kısa sürede çözer ve oyuncuları konsolları ile kavuşturur.

Amazon PS5

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting