Ana sayfa Genel Amazon Lord of the Rings oyunu hazırlıyor

Amazon Lord of the Rings oyunu hazırlıyor

İnternet devi Amazon Lord of the Rings dünyasına da el atıyor. Şirket, çok dikkat çekecek bir MMO’ya ortak yapımcı oldu.

Amazon aslında Lord of the Rings dizisi hazırlıyordu

İnternet devi alsında Lord of The Rings’in uzun zamandır beklenen dizi filmi için hazırlık yapıyordu. Ancak son gelen haberler, dizi filmin yanında bir de MMO oyunu hazırladığını ortaya koydu. Bu da Amazon’un Lord of The Rings isim haklarını, çok detaylı bir şekilde kullanmak istediğini ortaya koyuyor.

Amazon Game Studios tarafından yapılan duyuruya göre, oyun dizinin konusundan tamamen bağımsız. Ayrıac oyunun diğer yapımcısı ise Athlon Games olacak. Oyun ve dizi aynı konuları içermeyecek ancak ikisi de Tolkien kitaplarından önceki dönemi, yani Second Age’i konu alacak.

Kitaplarda ve literatürde fazla açıklaması olmayan Second Age’in nasıl kurgulanacağı ise Lord of The Rings hayranları tarafından büyük merakla bekleniyor.

Facebook NPE ekibi neyin peşinde?

 

 

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

En çok like alan Instagram paylaşımları 2020

2020 yılında en çok like alan Instagram paylaşımları hangileri? İşte günümüzün en popüler sosyal medya kanalındaki, en popüler paylaşımlar. Son birkaç yıldır Instagram kullanıcılarının sayısı...

Son Haberler