Ana SayfaGenelAkıncı, eleştiri yağmuruna tutuldu

Akıncı, eleştiri yağmuruna tutuldu

ATV’nin 2021’in ilk günü gösterime sunacağını duyurduğu bir süper kahramanı konu alan yeni dizisi “Akıncı”, ilk bölümüyle izleyenlerle buluştu. Akıncı’nın ilk bölümü için sosyal medyada yapılan paylaşımlar çok konuşuldu. Diziyi izleyen sosyal medya kullanıcıları, diziyi eleştiri yağmuruna tuttu.

Çekimlerine 5 ay önce başlanan ve pek çok tarihi semt ile birlikte farklı dizi platolarında da çalışmalarını sürdüren Akıncı dizisinin ilk bölümü, ATV ekranlarında izleyicisi ile buluştu. Kullanıcılar diziyi Supermen’e benzetirken, başrol oyuncusu Şükrü Özyıldız’ın kostümleri de izleyenleri biraz şaşırtmışa benziyor.

Akıncı, yeni yılın ilk çok konuşulan dizisi oldu

Güçlü oyuncu kadrosu ile dikkat çeken dizi, kullandığı teknolojik cihazlar ile de ön plana çıkmayı başardı. Dizide bir bölümde antrenman için Akıncı’yı sanal dünyaya bağlamak isteyen Tolga Tekin (Orhan), bunun için PlayStation VR’ı kullanması sosyal medyada alay konusu oldu.

Akıncı, yeni yılın ilk çok konuşulan dizisi oldu

AKINCI DİZİSİ KONUSU NE?

ATV ekranlarında yayınlanan yeni dizi, yeni yılın ilk günü 1 Ocak 2021’de saat 20.00’de izleyici ile buluştu. NTC Medya imzalı, yönetmeliğini Veli Çelik’in yaptığı, senaryosunu Hakan Kandal’ın kaleme aldığı aksiyon türündeki Türk yapımı televizyon dizisi Akıncı; şehrini ve insanlarını canı pahasına koruyan bir kahramanın hikayesini ekrana taşıyor. Başrol rolünde, Suç dünyasına karşı amansız bir mücadele yürüten süper kahraman Akıncı, terör örgütlerine İstanbul’da yapılacak silah teslimatının önüne geçmek için kolları sıvıyor.

Köklerini Osmanlı tarihinden alan bir kahramanın günümüzdeki zorlu mücadelesini anlatan dizinin oyuncu kadrosunda birbirinden özel isimler bulunuyor.

Exxen nedir? Nereden üye olunur?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU