Age of Empires 4 için yeni oynanış videosu

Age of Empires 4 için yeni oynanış videosu

Merakla beklenen RTS yani gerçek zamanlı strateji oyunu Age of Empires 4 için yeni bir video yayınlandı. İşte detaylar.

Age of Empires 4 için yeni oynanış videosu yayınlandı. Microsoft tarafından geliştirilen ve bu yılın en çok . beklenen oyunlarından biri olan Age of Empires 4 için yeni bir video yayınlandı. Gamescom 2021 kapsamında yayınlanan videoda oyun içindeki oynanış dinamiklerine ait görüntüler de yer alıyor.

28 Ekim’de raflardaki yerini alacak olan yapım ilk günden Game Pass’e eklenecek. Böylece Game Pass aboneleri oyunu rahatlıkla deneyimleyebilecekler.

Age of Empires 4 için yeni oynanış videosu

– Karanlık Çağlardan Rönesans’a kadar 500 yıllık bir döneme yayılan ve 35 görevden oluşan 4 ayrı senaryoda şehirler inşa edin, kaynaklarınızı yönetin, kara ve denizdeki savaşlarda ordunuza önderlik edin.

– İngilizleri mağlup etme görevinde Joan of Arc’ın maceralarını yaşayın veya Asya fethinde Cengiz Han olarak güçlü Moğol ordularını komuta edin. Seçim sizin. Vereceğiniz her karar tarihin akışını değiştirecek.

– Çok oyunculu PVP ve PVE modlarında 7’ye kadar arkadaşınızla rekabet etmek, ittifak kurmak veya izlemek için oyunu çevrimiçi oynayın.

– Gerçek zamanlı stratejinin temel özelliklerini anlatan öğretici bir sisteme ve senaryonun zorlanmadan oynanabilmesi için yeni başlayan oyunculara yönelik bir hikaye moduna sahiptir.

Age of Empires IV, 28 Ekim’de Steam ve Microsoft Store üzerinden PC’ye çıkacak. Ayrıca Xbox Game Pass’de de mevcut olacak.

Huawei MateBook 14 2021: Hem iş hem de eğitim için ideal laptop işte detaylar


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir