Ana SayfaDonanımAcer ile Devon IT İşbirliğine Gitti, Yeni Ürünler Kapıda

Acer ile Devon IT İşbirliğine Gitti, Yeni Ürünler Kapıda

Acer, dünya lideri ince istemci donanım/yazılım sağlayıcısı Devon IT ile ticari IT müşterilerinin artan ihtiyaçlarını karşılamak içinglobal bir anlaşmaya vardı. İki firma birlikte, son kullanıcılara güvenlik, yönetilebilirlik ve uygun satın alım gücü için yeni nesil bulut bilgi işlem ihtiyaçlarına yönelik kapsamlı bir çözüm sunacaklar.

Bugün, devlet, eğitim, KOBİ ve kurumsal kullanıcıların hepsi bulut bilgi işlemin güvenlik, düşük maliyet ve kolay yönetilebilirlik avantajlarından yararlanmak istemektedirler. Ancak, arka plan altyapısının karmaşıklığından dolayı çok az sağlayıcı tam bir çözüm sunabilmektedir.

Acer SRC çözümü, sanallaştırma yazılımı kullanan yeni nesil bir Acer sunucu ve Devon IT’nin ince istemci yazılımını kullanan Veriton N ince istemci ürün serisini içermektedir.acer veriton

- Reklam -

Acer AR380 F2 sunucusu masaüstü sanallaştırma yazılımı kullanabilmek için güncel nesilden %60 daha hızlı performans sağlar ve ince istemciler için aynı anda daha fazla sanal masaüstü barındırabilir. Veriton N ince istemci ürün serisi tam bir baştan sona çözüm oluşturmak için güvenli, çevre dostu bilgi işlem ve düşük Toplam Sahip Olma Maliyeti (TCO)sunar.

Acer ve Devon IT arasındaki bu ortaklık devlet, kurumsal, eğitim ve KOBİ müşterileri için tam bir Paylaşımlı Kaynak Sistem çözümü sağlar.

Acer mini PC

İnce bir istemci, görevleri kendi yürütmek üzere tasarlanmış geleneksel güçlü istemci bilgisayarların aksine, geleneksel bilgi işlem görevlerini yerine getirmek için bir sunucuya bağlı olan bir bilgisayar veya bilgisayar programıdır. İnce istemciler birden çok istemcinin bilgi işlemlerini aynı sunucuyla paylaşarak temel fonksiyonellik ve işletim sistemi sağladığı daha büyük bir bilgisayar altyapısının bileşenleridir. Paylaşımlı Kaynak Sistemi (SRC) aynı zamanda daha az toplam sahip olma maliyetiyle bilgi işlem servisleri sağlamanın kolay bir yoludur.

Genel merkezi ABD’de bulunan Devon IT kurumsal müşterilere alternatif masaüstü çözümler için ince istemci donanım ve yazılım sunmaya odaklanmış bir IT firmasıdır.

- Reklam -
Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting