Ana SayfaDonanımWindows 8’li Acer ICONIA W510 Mobilitede Yeni Bir Dönem Başlatıyor

Windows 8’li Acer ICONIA W510 Mobilitede Yeni Bir Dönem Başlatıyor

Mobilite, bir cihazı herhangi bir yerde kullanabilme özgürlüğünden daha fazlasıdır; aynı zamanda bir cihazı ihtiyaçlarınıza ve modunuza göre daha farklı şekillerde kullanabilme özgürlüğüdür. Windows 8 tabanlı yeni Acer ICONIA W510 benzersiz bir tablet deneyimi yaşatırken kullanıcıların içeriklerinin keyfini çıkarmaları ve paylaşmalarının yanı sıra üretken olmalarını da sağlıyor.

Dokun – Yaz – İzle

Yenilikçi çıkarılabilir klavyesiyle Acer ICONIA W510 bir tabletten daha fazlası! 10.1” IPS HD 1366*768 çözünürlük çoklu-dokunmatik ekranı hem eğlenceyi hem de optimize dokunmatiği sayesinde daha iyi veri tüketimini garanti eder. Acer ICONIA W510’un çıkarılabilen klavyesi tabletin 295 derece dönebilmesine izin vererek video izlemek veya bir sunum görüntülemek için tableti ideal olan sunum moduna dönüştürür.

18 saate kadar pil ömrü ile tüm gün mobilite

Acer Iconia W510 kusursuz bir dokunmatik deneyim yaşamak, aynı zamanda içerik üretmek için kullanılabilecek bir cihaz isteyen kullanıcılar için ideal bir seçenek. İnce ve kolayca takılabilen klavyesi yalnızca rahat bir yazı yazma deneyimi sunmakla kalmaz, aynı zamanda 18 saate varan pil ömrüyle kullanıcılara tüm gün kesintisiz performans sağlar.Acer_iconia_tab_W510_05_WPP_hd

Gittiğiniz her yerde sizinle

Hem tablet hem de klavye ultra ince ve hafiftir; bu şekilde kullanımının rahat olmasının yanı sıra taşınması da kolaydır. Bu basit çözüm sayesinde, W510 hem mobil olarak hem de masaüstünde optimum ergonomi ve kullanım kolaylığı sağlar. Harici bir monitöre anında bağlantı sağlayan micro-HDMI bağlantı noktasından, hafızayı 32 GB’a kadar çıkaran micro-SD bağlantı noktasına kadar daha fazla bağlanabilirlik seçenekleri kullanıcı deneyimini iyileştirir.

Yüksek kaliteli görüntülü iletişim

8 ve 2 megapiksel ön ve arka Acer Crystal Eye HD web kameraları sayeside multimedya içeriklerinin keyfini sürmek veya klavyeye bağlandığında arkadaşlarınızla video ve filmler paylaşmak için mükemmeldir.

Ek olarak, Always On, Always Connect teknolojisi sayesinde sosyal ağlarınızda neler olduğuna dair sizi güncel tutma, en sıcak haberleri parmaklarınızın ucunda bulma, e-postalarınızı kontrol etme, online film izleme, bir sunumu inceleme veya oyun oynama konularında ICONIA W510’a güvenebilirsiniz.

Gelişmiş güvenlik modülü

Cihazınızın bütünlüğünü garanti etmek için ICONIA W510 geliştirilmiş güvenliğe sahip kriptolu anahtarlar sunan, çalınma ve bilgisayar korsanlarından önemli verilerinizi koruyan bir Güvenilir Platform Modülü (TPM) barındırır. TPM sayesinde tabletiniz donanım, yazılım tabanlı saldırılara karşı daha güçlüdür ve yetkilendirme işlemleri geliştirilmiş bir güvenliğe sahip alt sistem tarafından yürütülür.

Acer ICONIA W510’u Türk Telekom ve TTNET Satış Noktalarında bulabilirsiniz

12 Aralık- 28 Şubat 2013 tarihleri arasında Türk Telekom ve TTNET müşterileri, 24 veya 36 aylık taksitlerle “Acer Iconia W510’’a ayda 53,90 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabilecek.

Kampanya hakkında bilgi almak ve kampanyadan yararlanmak isteyenler; Turk Telekom ve TTNET satış noktalarından veya Türk Telekom 4441444 –  444 0 375 TTNET müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirler

Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU