Ana Sayfa Donanım Yeni Acer Veriton N Serisi: Minimum Alanda Maksimum Verimlilik

Yeni Acer Veriton N Serisi: Minimum Alanda Maksimum Verimlilik

Mücevher kesimli tasarımı, kompakt formu ve cömert işlemci gücünün yanında yönetilebilirlik ve güvenlik özellikleriyle yeni Acer Veriton N serisi düşük enerji tüketimiyle optimum bilgisayar performansı sunmak için gereken her şeye sahip.

Alanın sınırlı, fakat standart bilgisayar performansının gerekli olduğu tüm işler için tasarlanan Veriton N serisi üretkenlik ve verimlilik arasında denge sağlar. Ultra kompakt boyutu ve şık tasarımıyla, Veriton N masaüstü bilgisayarlar maksimum verimlilikte kullanım alanı sunarak her çalışma ortamına uyum sağlar. Ayakları üzerinde dikey olarak durabilmesine ek olarak, Veriton N serisi bir monitörün arkasına takılarak sorunsuz bir all-in-one çözümü yaratır.

Güçlü Intel işlemciler ve HD grafik çözümleri sayesinde, Veriton N masaüstü bilgisayarlar internette gezinmek, işle ilgili bilgisayar yazılımlarını verimli şekilde yürütmek ve iş sunumları veya konferans senaryolarında daha zengin bir multimedya deneyimi sağlamak için en uygun platformu garanti eder. Yeni Acer Veriton N Serisi TPM 1.2 uyumlu tasarımıyla kurumsal seviyedeki güvenlik gerekliliklerine uygundur ve ürünün ömür döngüsündeki toplam sahip olma maliyetini azaltır, sistem dosyalarını, şifreleri ve diğer önemli bilgileri üst düzey belge güvenliği ve kurumsal gizlilik için korur.Acer-Veriton-N260G-Nettop

Güvenlik programlarıyla bilgilerinizi korur

Yeni Acer Veriton bilgisayarlar yönetilebilirliği ve güvenliği geliştirmek için tasarlanan akıllı programlara da sahiptir: Veriton Control Center, Acer ProShield, ve Acer Client Manager.

Veriton Control Center kullanıcıların zamandan ve enerjiden tasarruf etmelerine ve rutin görevleri kolaylaştırmalarına yardımcı olmak için önemli fonksiyonlara ve kullanışlı araçlara tek yerden erişim sunar. Acer ProShield hem bilgisayarı hem de içindeki verileri güvene alarak önemli güvenlik ve yönetim özelliklerini birleşik bir ara yüzde bir araya getiren tek istemcili bir konsol uygulamasıdır.

Acer Client Manager yöneticilerin donanım/yazılım envanter yönetimi, sağlık görüntüleme ve alarm verme, görev programlama, grup yönetimi ve daha birçok ortak IT görevini kolayca ve uzaktan yönetebilmelerine izin verir.

Her açıdan tasarruflu

Yeni Acer Veriton bilgisayarlar enerji tasarruflu sistemiyle bakım maliyetlerinin de azaltılmasına yardımcı olur. Veriton N serisi güç tüketimini azaltmayı, daha iyi ergonomiyi ve üretim sürecinde tehlikeli madde kullanımını kontrol etmeyi garanti eden birçok uluslar arası standartla uyumludur. Son derece kompakt boyutuna bakıldığında, Veriton N masaüstü bilgisayarlar hem malzemeden hem de kullanılan ambalajdan tasarruf sağar.

399$+kdv den başlayan fiyatlarla konfigürasyona göre değişiklik gösteriyor.

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting