HP’nin ince istemci ailesi PC benzeri performans sağlıyor


HP, yeni nesil ince istemci ailesi, PC benzeri mükemmel performans ve yeni bulut bilişim dünyasının güvenlik talebi için şık tasarımlarla duyurdu.

HP t530 ve HP mt21 Mobil ince istemci, zengin bulut bilişim deneyimlerini etkinleştirmek için doğru miktarda bilgi işleme ve kesintisiz grafik yetenekleri sunan bir dizi pazar için ideal platformlardır.

Yeni nesil ince istemciler- HP t530

Yeni, zarif ve modern bir tasarıma sahip olan HP t530 İnce İstemci , geleceğin ofisi için tasarlanan ilk HP ince istemcisidir. Çağrı merkezleri, PC değişimi ve bulut bilişim uygulamaları gibi anahtar kullanım durumları için gerekli özel teknolojiler ve kapasiteler de dahil olmak üzere performans ve özel yapılandırmalar sunabilen optimize edilmiş bir ince istemci platformu olan pazar segmentleri sağlamak üzere tasarlandı. Farklı ihtiyaçları olan kullanıcılar, kendileri için yapılandırılmış, bir seri bağlantı noktası veya VGA bağlantı noktası da dahil olmak üzere birçok isteğe bağlı G / Ç bağlantı noktası ve bellek, depolama seçenekleri ile modeller edinebilir. HP t530, daha fazla lokal işlem ve grafik oluşturma görevleri yüklemek için en yeni sanallaştırılmış ve bulut bilişim iş yükleri ile çalışacak şekilde tasarlanmıştır.

HP-t530 ince istemci 2

HP t530, Radeon R2E grafikli bir AMD GX-215JJ çift çekirdekli 1.5 – 2.0 GHz SoC ve tamamen yalın halde fansız model ile tasarlandı. Kullanıcıların USB-C , seri ve VGA bağlantı noktaları, ayrıca iki DisplayPort  çıkışı da dahil olmak üzere USB bağlantı noktası seçenekleri vardır. Bağlantı, gömülü bir GbE ağ adaptörü ve isteğe bağlı Bluetooth Wi-Fi adaptörü ile sağlanır. Wi-Fi ile konfigüre edildiğinde, ünite bir dahili anten içerir veya bağlantının zor olduğu durumlarda, yeni bir harici anten sistemi ile yapılandırılabilir. HP t530, 512 GB’a kadar katı hal flaş bellek depolama seçenekleri ve 16 GB’a kadar SDRAM sistem belleği içerir. Müşteriler, Akıllı Zero Core’lu bir Windows işletim sistemi veya HP’nin Linux tabanlı Smart Zero Core ile ThinPro arasından seçim yapabilirler. Bu güvenilir gömülü işletim sistemleri; VMware, Citrix ve Microsoft kullanan uygulamalara bağlanmayı etkinleştirir veya kullanıcıların tarayıcılarla doğrudan Cloud’a gitmesine izin verir.

HP mt21 – zengin özelliklere sahip, değer katan mobil ince istemci

HP mt21 Mobil İnce İstemci, kurumsal sunucu tabanlı bilgi işlem, web ve tarayıcı tabanlı uygulamalara erişim için tasarlanmıştır. Mt21, sağlam bir alüminyum klavye, ultra ince gümüş renk dış görünüm ve MIL-STD testini geçebilen dayanıklılığa sahip şık bir tasarımdır.  1366 x 768 çözünürlüğü destekleyen 14 inç diyagonal FHD veya HD parlama önleyici ince LED arkadan aydınlatmalı ekran aracılığıyla zengin ve etkileyici bir kullanıcı deneyimi sağlar. Ekran, HP Audio Boost, gürültü giderme yazılımı ve en iyi mobil uyumu için yüksek çözünürlüklü 720p web kamerası içerir. Kullanıcılar, USB-C üzerinden bağlamayı destekleyen tek bir kabloyla masaüstü üretkenliğine hızla geçiş yapabilir. Mt21, Windows 10 IoT ile kullanılmak üzere opsiyonel bir parmak izi okuyucu ile yapılandırılabilir.

HP-t530 ince istemci

İşletim sistemleri arasında HP’nin ThinPro / Smart Zero Core veya Microsoft’un Windows 10 IoT Enterprise bulunmaktadır. HP mt21; Intel HD grafik ve Intel Çift Bantlı Kablosuz-AC 8265 Wi-Fi + BT 4.2 adaptörüyle Intel Celeron 3865U işlemci (1.8 GHz çift çekirdekli) kullanıyor. Mt21, 3 hücreli, 48 WHr’lik bir Li-ion pil ile 15 saate kadar pil ömrü ile çalışıyor.

Tüm HP ince istemciler; verimliliği artırabilen, deneyimleri geliştiren ve kullanıcı sorunlarını en aza indirebilen HP deneyim ve yönetim yazılımı aracılığıyla inanılmaz katma değer içeriyor.

  • HP Aygıt Yöneticisi; kurulum tabanınızı ve güvenlik sertifikası atamalarını yapılandırma, yönetme, bakımını yapma ve güncelleme işlemlerini tek bir yönetim konsolundan yapabilmenizi sağlar.
  • HP Velocity; kullanıcı deneyimini optimize eder ve özellikle sanallaştırılmış uygulamaları çalıştıran zorlu ağ ortamlarına uygundur.
  • HP True Graphics; kullanıcıların zengin, bulut tabanlı multimedya içeriğini düzgün bir video; yüksek çerçeve hızı ve gerçek zamanlı etkileşim ile tasarladığı şekilde görüntülemesine ve yönetmesine olanak tanır.
  • HP Easy Shell; hızlı, basit, özelleştirilebilir ve HP Thin Client Windows Embedded ortamları için elverişli bir deneyim sunar.

Lenovo Yoga 920 ile Star Wars’ta renginizi seçin


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin